Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Wydawnictwo Waneko 2

Komentarze

Umineko no Naku Koro ni Episode 4: Alliance of the Golden Witch

 • Avatar
  M
  l33 23.02.2014 08:09
  ...
  No cóż. Jestem po czwartym epizodzie ( i w trakcie piątego, więc mogę coś pocieszać) i co by tu napisać. Teraz jest dużo Ange. Można by nawet powiedzieć, że jest tak jakby nowym głównym bohaterem, chociaż może nie do końca. I myślę, że za dużo nie mogę napisać na ten temat, żeby za dużo nie zdradzić.
  Kreska! Teraz nie mogę napisać nic o poprawianiu się, ponieważ inna osoba rysowala pierwszy i trzeci, inna drugi, a inna właśnie ten czwarty.Ale mogę przecież porównać! Jest zdecydowanie ładniejsza niż ta w drugim epizodzie(ogółem tam jest jak na razie najgorsza), i porównywalna do kreski z 1 i 3. Ta tutaj jest bardziej gładka, chociaż niektóre postaci mają dziwne twarze, generalnie obydwa są całkiem ładne,no, może ta trochę bardziej? Trudno powiedzieć.
  Postaci? Stare jak zwykle, no może Maria mniej irytuje,.a co z Ange? Przecież to taki ponurak, ot, prześladowany w szkole i jeszcze czyta jakieś książki o magii! Ale da się ją polubić, zwłaszcza w tych momentach, kiedy ma dobry humor, chociaż tego nie ma zbyt wiele, ale trochę jest! Chociaż nie dziwię się osobom, które jej nie lubią…
  • Avatar
   Anonim 26.02.2014 15:20
   Re: ...
   Współczuję biorąc pod uwagę, że część 7 i 8 są nieskończone.