Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Polcon 2018

Komentarze

NG Life

 • Avatar
  M
  Namida 8.02.2015 00:08
  Kolejna manga, którą bardzo chętnie bym zobaczyła u siebie na półce :) Szkoda, że wydana przez Tokyopop, bo nawet po angielsku jest problem z dostępnością. Może natchnie któreś z naszych wydawnictw :P
 • Avatar
  M
  IvonS 23.11.2011 18:04
  Na plus, na plus, zdecydowanie na plus :)
  Wszystko, co chciałabym powiedzieć wychwalając co mi się podobało, to już autorka recenzji w niej to zawarła :) Dlatego dorzucę jeszcze moje parę grosików.
  Kreska jest bardzo ładna, podobała mi się, nie­‑super­‑artystycznie­‑genialna, ale ładna. Prosta i zdeformowana w komediowych scenkach rozbrajała mnie :D:D
  Fabuła idzie spokojnie, czasami trochę przynudzała z powodu braku akcji, ale cóż, o ten brak akcji chodziło. Wygląda na to, że nie przygotowałam się na taki rodzaj, bo ostatnio energia mnie rozpiera :D Ale manga na prawdę godna uwagi dla wielbicieli ^^.
 • Avatar
  M
  Reundem 15.05.2011 16:32
  Awesome!
  Nie ma się co rozpisywać, seria jest wielka! Naprawdę ciekawie poprowadzony wątek „miłosny”. Postacie- miodne że aż próchnicy można dostać! Dawno się tak dobrze nie śmiałem przy mandze. Niestety, kwestię kreski przemilczę. Tytuł polecam!