Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Forest of Lore

 • Avatar
  M
  TomE 19.10.2018 13:51
  Mega rozczarowanie. Ani to straszne, ani klimatyczne, za to miejscami autorka sama się chyba pogubiła w tym, co pisała.
 • Avatar
  M
  Rulu 7.05.2017 00:06
  No niestety manga mnie nie powaliła. Mało kiedy tak bardzo przy czytaniu mangi chcę nareszcie ją skończyć. Ni do ładu, ni do składu, rysunki pozostawiają wiele do życzenia ale też jakieś naaajgorsze to nie są. Brak klimatu horroru, nie straszne i ogólnie mało ciekawe. Sama autorka jednak napisała, że sama boi się horrorów i dziwi się, że wzięła się za jego tworzenie (pisała też, że rysowała go tylko w dzień), nie ma się więc co dziwić, po prostu nie miała do tego doświadczenia i tyle. Niektóre sceny jednak nie były złe. Mimo, że całość często jakaś naciągana. Dla mnie będzie wyjątkowo te 7/10, choć chyba mogło być lepiej ale i też mogło być gorzej.
 • Avatar
  M
  Draken 12.08.2016 15:05
  wstyd
  Wyjątkowy bełkot, pod koniec już zupełnie nie wiedziałem o co w tym chodzi.Słabo narysowane. Stracone pieniądze.
  • Avatar
   Namida 13.08.2016 17:20
   Re: wstyd
   W sumie jedyne z czym nie do końca się zgodzę to „słabo narysowane”, bo pod tym względem zdecydowanie mogło być o wiele gorzej, mimo, że faktycznie arcydzieło to nie jest. Co do fabuły to się zgodzę, mimo szczerych chęci w ogóle nie zrozumiałam „co poeta miał na myśli”. Dla mnie to wyjątkowo skutecznie zmarnowany potencjał, mogło z tego być coś, ale autor/ka chyba nie do końca wiedziała o co jej właściwie chodzi i do czego dąży. Szkoda, naprawdę szkoda..
 • Avatar
  M
  MangaAnimeNatalia 3.08.2016 20:45
  A mi się nawet podobało :) Owszem , spodziewałam się prawdziwego horroru ale najgorzej nie jest :) Przyznam że cieszyłabym się gdyby była to manga o wielu tomach ... Bo historię można było jeszcze długo pociągnąć ... Mimo to najgorsza nie jest :) Takie mocne 5/10 :^
 • Avatar
  M
  Namida 18.07.2016 00:03
  "...czyli horror, który nie jest ani straszny, ani klimatyczny, ani krwawy. " – O, czyli jest szansa, że byłabym w stanie przez niego przebrnąć :D Bardzo źle znoszę horrory, a kreska mnie jakoś interesuje, więc chyba dam tytułowi szansę :P Wypowiem się potem czy było warto, czy jednak jest słabo ;)