Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Festiwal Fantastyki Cytadela - konwent

Komentarze

Forest of Lore

 • Avatar
  M
  Draken 12.08.2016 15:05
  wstyd
  Wyjątkowy bełkot, pod koniec już zupełnie nie wiedziałem o co w tym chodzi.Słabo narysowane. Stracone pieniądze.
  • Avatar
   Namida 13.08.2016 17:20
   Re: wstyd
   W sumie jedyne z czym nie do końca się zgodzę to „słabo narysowane”, bo pod tym względem zdecydowanie mogło być o wiele gorzej, mimo, że faktycznie arcydzieło to nie jest. Co do fabuły to się zgodzę, mimo szczerych chęci w ogóle nie zrozumiałam „co poeta miał na myśli”. Dla mnie to wyjątkowo skutecznie zmarnowany potencjał, mogło z tego być coś, ale autor/ka chyba nie do końca wiedziała o co jej właściwie chodzi i do czego dąży. Szkoda, naprawdę szkoda..
 • Avatar
  M
  MangaAnimeNatalia 3.08.2016 20:45
  A mi się nawet podobało :) Owszem , spodziewałam się prawdziwego horroru ale najgorzej nie jest :) Przyznam że cieszyłabym się gdyby była to manga o wielu tomach ... Bo historię można było jeszcze długo pociągnąć ... Mimo to najgorsza nie jest :) Takie mocne 5/10 :^
 • Avatar
  M
  Namida 18.07.2016 00:03
  "...czyli horror, który nie jest ani straszny, ani klimatyczny, ani krwawy. " – O, czyli jest szansa, że byłabym w stanie przez niego przebrnąć :D Bardzo źle znoszę horrory, a kreska mnie jakoś interesuje, więc chyba dam tytułowi szansę :P Wypowiem się potem czy było warto, czy jednak jest słabo ;)