Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Wydawnictwo Waneko 2

Komentarze

Love Monster

 • Avatar
  M
  Pulpet o siedmiu boleści 2.04.2011 21:37
  Jako że jestem wielką fanką romansów, skusiłam się na tą mangę. To był błąd – powiadam wam ludzie! Poleciałam na tą mangę niczym myszka do pułapki z serem. Boże, tak beznadziejnego romansu jeszcze nie czytałam!
  Główna bohaterka to jakaś idiotka, debilka, głupek, wariatka, kretynka, przygłup, pacan i co tam jeszcze chcecie. Jedyna reakcja na to jak się zachowuje to facepalm. Tylko wziąć i zadźgać ją ołówkiem. Już się przyzwyczaiłam, że w większości mang(niestety)dziewczyny to jakieś beznadziejne lalki barbie i idiotki, ale ta dziewczyna przeszła moje wszelkie oczekiwania.
  Następna jest ta Wronaman – Kurou Tenma. Nie wiem co on widzi w tej jakże doprawdy pięknej, mądrej i inteligentnej głównej bohaterce. Pewnie rysownik tej mangi zmusił siłą Kurou do bycia z tą… spokojnie, tylko spokojnie.

  Co mnie najbardziej irytuje? Że non stop ktoś chce gwałcić tą Hiyo(tak, tą durną ... durną…. nieważne).
  ,,Ej, Wy! Przecież ona jest narzeczoną Kurou! ZGWAŁĆMY JĄ!,, – właśnie tak rozumują tam mężczyźni.
  Żeby było jeszcze bardziej idiotyczniej(jeżeli tak się da) to mangaka umieścił tam niegrzecznego, małego, na pierwszy rzut oka niewinnego chłopczyka, który zamienia się w dorosłego mężczyznę. I ciekawe co ten chłopczyk może zrobić? Tak.. właśnie.. wziąć Hiyo i związać ją w bandaże mając nieczyste myśli.
   kliknij: ukryte  Jedyne co mam do powiedzenia po przeczytaniu mangi to : ,,O ja pierdzielę…,, i do tego facepalm.

  Tak! Nareszcie się wyżyłam nad tym czymś!


  PS. Hiyo – GIŃ!
  • Avatar
   Łakomczuszek Pospolity 10.04.2011 09:09
   W pełni popieram
   W pełni popieram Twoją opinię. Jednak pragnę zauważyć że nie tylko Hiyo jest beznadziejną postacią. Kouro wręcz idealnie do niej pasuje! Nie wiem, może jestem dziwna, ale nienawidzę takich bohaterów którzy rozumują „skoro ją tak kocham to mogę z nią robić co chcę, bo jest moją własnością”. To ma być romantyczne?! Takiego faceta zlałabym po mordzie, a nie zaczęła żywić do niego jakiekolwiek cieplejsze uczucia. D:
   Zaznaczam że również jestem fanką romansów i wiele jestem w stanie przełknąć, ale nie Love Monster.
   • Avatar
    Ruka 26.09.2012 19:58
    Re: W pełni popieram
    Ja również jestem fajną shoujo romansów i tego typu mang ale to już jest przesada. Nie dam rady tego skończyc.
    Rozumem jakieś stosunki między bohaterami bo czasami takie się zdarzają ale tutaj no koszmar. Po Paru stronach bohaterka jest pół naga potem przywiązana do wanny. Dużo potrafię znieśc jeśli chodzi o te sprawy ale tego nie dam rady. Do tego głupota głównej bohaterki mnie po prostu przeraża. Pozwala na wszystko co tylko chce z nim zrobic wrona.
    Odpuszczam to sobie może kiedyś z nudów ale chyba naprawdę musiałabym byc bardzo znudzona jeszcze raz spróbuję ale na razie podziękuje.