Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Wydawnictwo Waneko 2

Komentarze

Freezing

 • Avatar
  M
  IndridCold 27.03.2018 00:33
  Freezing HOT
  215 rozdziałów i niech się nie kończą! Przed nami wielka walka! Chociaż mam złe przeczucia: główna tajemnica praktycznie odkryta; zaraz pokonają wrogów no i „wszyscy żyli długo i szczęśliwie”. Ale co tam. Niech autor zrobi z Kazui w końcu faceta z jajami. Chciałbym, aby poświęcił trochę więcej uwagi Valkyriom. Projekt miał przyćmić E­‑Pandory, ale jakoś bardzo nie wykazały się w walce i niech nie zapomina o Arcadii! Jeszcze ze 200 chapterów:)

  Czekam na to.
 • Avatar
  M
  IndridCold 6.11.2017 22:54
  Po 160. rozdziale
  A ja po prostu lubię dziewczyny z charakterem:) Tu takich nie brakuje. I te ich zabójcze spojrzenia… nie jestem masochistą:))) Ale, te moralistyczne kazania postaci, które nie wprowadzają do mojego światopoglądu niczego odkrywczego są po prostu żenujące. Nie wiem czego autor chciał nas nauczyć. Poza tym to ciągłe porywanie się do szabel z byle powodu:/ ani chwili spokoju. Manga oczywiście lepsza od anime.
 • Avatar
  M
  bry 26.07.2011 13:23
  zmarnowane
  od 45 rozdzialu zaczela sie ta manhwa sypac na leb na szyje, psychologia postaci poszla w diably, zachowania sa irracionalne w zasadzie mozna je porownac do myslanie postaci z typowych hentai, zal i zenada, koncze na 50 chapterze dalej tego nie zdzierze
  • Avatar
   ShyGuy 12.04.2012 00:54
   Re: zmarnowane
   Zgadzam się, wizyta w domu rodzinnym to denna opowiastka. Ale potem historia wraca na właściwe tory.
 • Avatar
  M
  ShyGuy 5.03.2011 16:17
  Całkiem dobre
  Mam nadzieję, że wydadzą to w Polsce. Po Good Ending kolejna, jedna z nielicznych pozycji, która mnie wciągnęła. Mało jest fanserwisu (głównie początkowe wyklejki), sporo pojedynków, bardzo ładna i wyraźna kreska.
  • Avatar
   ShyGuy 12.04.2012 00:51
   Re: Całkiem dobre
   Z tym, że fanserwisu jest mało to może niedoszacowałem z lekka, ale nie jest on irytujący i nachalny. Zupełnie inaczej sprawa przedstawia się w anime freezing będącym adaptacją manhwy. Tam ujęto to w sposób nad wyraz irytujący.