Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Animatsuri 2018

Komentarze

Akuma to Tsuki no Yoru

 • Avatar
  M
  Shun-Shun 7.10.2012 22:34
  Proste i nieskomplikowane, a cieszy oko Lucyfer – kobieta – miłość,wszystko w tym zestawieniu jest dobrze narysowane i opowiedziane, daję 9/10 bo zdecydowanie za krótkie
 • Avatar
  M
  Arachne 22.02.2011 18:04
  Nie polecam.
  Nic oryginalnego. Kiedyś czytałam identyczną niemalże mangę(która z resztą nie podobała mi się). Uf, i co by tu powiedzieć? Nasz strasznie zUy i mHroczny Lucek jest przystojny(znaczy… jak dla kogo), główna bohaterka to kujon – i co z tej mieszanki wynika? Ona go nie chce, on ją chce bardzo. Ona myśli że to sen, że tak naprawdę nie jest narzeczoną szatana, on oczywiście każdego poranka pojawia się w jej łóżku i rujnuje jej piękny sen, że to wszystko sen(bosko to zabrzmiało). Wszyscy jej dokuczają, a on ją ratuje. I takie tam pierdoły. Nuudy.
  Nie mam największego pojęcia dlaczego ta manga dostała aż takie wysokie noty. Czyżbym tylko ja była taka krytyczna?
  • Avatar
   Teukros 22.02.2011 18:33
   Re: Nie polecam.
   Nie mam największego pojęcia dlaczego ta manga dostała aż takie wysokie noty.

   Właściwie to odpowiedziałaś sama sobie na wstępie komentarza: „nic oryginalnego”. Mało kto lubi oryginalność, lubimy to, co znamy. Opisany przez Ciebie schemat rzeczywiście często pojawia się w mangach (przypomina się choćby wydany w Polsce Mars), a dzieje się tak dlatego, że ludzie chcą czytać to, co już wcześniej polubili. Te wysokie noty tak naprawdę są za schemat, a nie za ten konkretny komiks Akuma to Tsuki no Yoru.
  • Avatar
   shadow of older 19.05.2015 17:44
   Re: Nie polecam.
   od mnie dostac wysoka ocene tylko dlatego ze to bc fantasy