Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Half & Half [1996]

 • Avatar
  M
  Yukari 15.11.2013 14:39
  Jest kontynuacja...
  Pod tym samym tytułem.Tylko z nowymi bohaterami.Zobaczymy czy długość nie zepsuje tej historii.
 • Avatar
  M
  lastwhisper 2.07.2011 12:21
  "I'm not here anymore."
  Cóż, pod koniec można wyczuć co miał na myśli Bóg, kiedy dawał im tydzień na podjęcie decyzji. Doskonale wiedział, że tak to się skończy, haha. Ale przynajmniej nasza bohaterka zaznała tego, czego od zawsze chciała. Nawet, jeśli zakończenie było iście dramatyczne. Uważam, że to bardzo dobry one shot i nie miałoby sensu rozwlekanie go na dalsze tomy.
 • Avatar
  M
  Progeusz 9.06.2011 22:26
  Szkoda, że to tylko one shot, gdyby wydłużyć historię do tomu­‑dwóch mogła by być jeszcze lepsza… Tylko dlatego nie dałem dziewiątki. Polecam!
 • Avatar
  M
  Łakomczuszek Pospolity 21.05.2011 17:58
  Dramatyczne zakończenie
  A propos tego „dramatycznego” zakończenia. Nie uważam żeby takie w zupełności było. Mimo że jestem bardzo wrażliwą osobą nie byłam przygnębiona po przeczytaniu tego one shota, powiedziałabym nawet że koniec był w miarę zrównoważony i nie został przedstawiony w jakiś strasznie tragiczny sposób. Ale to tak ja to odebrałam. Moja ocena – 8/10, bardzo przyjemnie mi się czytało i wbrew twierdzeniu recenzenta, ten tytuł będę długo i miło wspominać.
  • Avatar
   darksamurai 22.05.2011 11:18
   Re: Dramatyczne zakończenie
   Thimiss napisał(a):
   A propos tego „dramatycznego” zakończenia. Nie uważam żeby takie w zupełności było. Mimo że jestem bardzo wrażliwą osobą nie byłam przygnębiona po przeczytaniu tego one shota, powiedziałabym nawet że koniec był w miarę zrównoważony i nie został przedstawiony w jakiś strasznie tragiczny sposób.

   Chodziło mi o to, że  kliknij: ukryte  Happy ending by był, gdyby  kliknij: ukryte . Chociaż, trzeba przyznać, że końcówka wypada całkiem naturalnie.
 • Avatar
  M
  darksamurai 21.05.2011 08:36
  ...
  Nie zgadzam się z recenzją. Oneshot tutaj jak najbardziej pasuje – gdyby rozdziałów było więcej, można by mieć wrażenie, że jest to na siłę „rozwleczone”. A tak wszystko jest skondensowane, nie ma dłużyzn, każda strona jest ważna.
  Samo zakończenie też jest jak najbardziej na miejscu.  kliknij: ukryte 
  Krótko – well done, Seo. W przeciwieństwie do KNIM.