Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Koroshiya Ichi

 • Avatar
  M
  Naija1 26.03.2014 17:51
  Świetna manga! Naprawdę polubiłam autora. Końcówka jest naprawdę emocjonująca i miejscami nawet komiczna. Po prostu cudo -jak ktoś lubi wszelkiej maści patologie, to naprawdę polecam.
 • Avatar
  M
  Solteck 26.01.2013 23:27
  klasyk
  jestem po seansie…
  manga jest lepsza od anime?
  Scena z żabą, a później ta masochistka…
  a i soundtrack jest po prostu boski :D
  wracając do sedna, jak wypada manga na tle anime?
 • Avatar
  M
  bdghkptwj 10.01.2013 21:22
  Nawet fajna manga. Sceny przemocy IMO zbyt przesadzone żeby mogły szokować. Dużo większe wrażenie robiła na mnie brutalność w Edenie Hirokiego Endo.
 • Avatar
  M
  Bloody Fang 30.04.2011 08:51
  Sympatyczny główny bohater
  Lubię gangsterów i ich zabawy. Ale z Ichi the Killer dałam sobie spokój po bodajże dziesięciu chapterach- manga zwyczajnie mnie nie porwała. Plusem jest tyutułowy bohater, zresztą wraz z całą gromadą pokazanych tu jakże pozytywnie zakręconych ludzi­‑ciekawie pokazane… dylematy moralne. Tak przynajmniej wywnioskowałam po tym przeczytanym początku.
 • Avatar
  M
  OxO 14.02.2009 17:30
  wot?
  hm, więc to jest tak zwana…manga dla dojrzałego czytelnika…rozumiem, że fandom przejadł się wszelkiej maści shonenami, ale ... hm, naprawdę wam takie coś wydaje się głębokie? Pfff, żenujące, ale dobra, jak chcecie to wzruszajcie się nad kolesiem który ryczy podczas zabijania kogoś, a zaraz potem mu staje.
  Zaiste, wykwintna pozycja dla ludzi na tym samym poziomie.

  Dla mnie zwykłe poskudztwo, gdzie, owszem, zostały realistycznie pokazane brudy tego świata, ale za często autor przesadzał =/ ale nie pod wszystkimi względami ta manga jest zła. To pierwsza pozycja z dobrze zbudowanymi postaciami kobiecymi. Zwłaszcza Karen, czy Karin, zależy od tłumaczenia…ale czuje się, że mimo iż niby zwykła cizia na pierwszy rzut oka, to wręcz emanująca inteligencją, wiedząca co i kiedy powiedzieć, znająca swoje miejsce i zasady panujące w świecie, w którym jej przyszło żyć…fajna babka jednym słowem. Wujo głównego bohatera też niezły- kliknij: ukryte 

  ...myślę, że gdyby proporcje między postaciami z odchyłami a tymi cwaniaczkami zmieniły się na korzyść tych drugich manga naprawdę zasługiwałaby na to 8­‑9. A tak to…hmpf.
 • Avatar
  M
  vries 14.02.2009 00:54
  Klasyka!
  Ichi jest doskonale znanym tytułem. To gore w czystym, nieskalanym wpływem moralizatorów wydaniu. Ohydny i wspaniały. Klasa sama w sobie (oczywiście biorąc pod uwagę ograniczenia gatunku).