Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Ressentiment

 • Avatar
  M
  rrrrrr 30.01.2012 03:32
  Re: Zgnila wersja Chobits.
  ale ona potem spoiler:  kliknij: ukryte 
 • Avatar
  M
  SuiKaede 26.02.2011 15:31
  Zgnila wersja Chobits.
  Zabrałem się za ta mangę, bo tematyka wirtualnych, sztucznych tworów jest mi zawsze bliska.
  Niestety, z bólem przebrnąłem przez 1 tom,a następnie usunąłem mangę w..sina, sina dal.
  Jeśli ktoś chce poznać odpowiedz na to, jaka manga byłoby „Chobits”, gdyby zamiast „Nice guy” Hidekiego dostalibyśmy tłustego, zboczonego 30letniego niedoszłego gwałciciela, to polecam.
  Ja nie zdzierżyłem głównego bohatera. Jego związek z wirtualna dziewczyna jest jednym z najobrzydliwszych wątków, jakie widziałem w anime.
  Nie dość, że facet wszelkimi sposobami stara się dopiąć do celu, jakim jest zaciągniecie dziewczyny do łózka (nawet wbrew jej woli!), to jeszcze autorzy ciągle podkreślają, ze dziewczyna nie ma jeszcze 18 lat (wygląda gdzieś na 15­‑16)/
  Odradzam to dzieło wszystkim.
  Gdybym mógł, dałbym mu 1/10, ale nie mam zwyczaju oceniać rzeczy, których nie doczytałem…
  • Avatar
   zensc 17.10.2011 12:58
   Re: Zgnila wersja Chobits.
   Ja dobrnąłem do połowy, a potem przeskoczyłem na 2 ostatnie chaptery, bo chciałem sprawdzić czy warto się męczyć. To miał być romans… ale jakoś im nie wyszło. Byłem pewien, że dojdzie do jakiejś przemiany głównego bohatera, że weźmie się za siebie, ale on do końca pozostaje obrzydliwy. Na happy end też nie ma co liczyć. Nie mam pojęcia o co chodziło w tej mandze, jaki sens ma przedstawianie bohatera staczającego się coraz głębiej na dno.