Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Tokki - sklep internetowy

Komentarze

Akuma de Junai

 • Avatar
  M
  tamakara 14.09.2014 11:10
  Trafiłam na tę mangę przypadkiem i dałam się wprowadzić w błąd opisowi fabuły. Spodziewałam się, że Aki sama zainicjuje swoją przemianę i, że poczytam jak sobie z tym radzi, lub właśnie nie radzi. A co dostałam? Rozdwojenie jaźni! Ok, to mogłoby być ciekawe, ale nie jest. Poważne, bądź co bądź, zaburzenie, ma za zadanie jedynie wyciągać bohaterkę z tarapatów. Biedna sarenka ma problem?  kliknij: ukryte Bah, na scenę wkracza jej niecna strona! Namąci, namąci i znika, by za kilka stron powrócić z przytupem i (zostawać na coraz dłużej).
  Możliwe, że traktuję ten tytuł za ostro, ale oczekiwałam czegoś innego. Miało być mrocznie, intrygująco i dramatycznie… Tak się nawet zaczęło, ale ostatecznie dostałam naiwną, naciąganą historyjkę i z naiwnym, naciąganym zakończeniem i niezbyt ciekawymi bohaterami. Jedyną postacią, która wzbudziła we mnie pozytywne uczucia, jest Akiko. Autorka mangi chyba czuła podobnie, bo szybko zepchnęła Aki na margines.
  Mogłabym potraktować to jako komedię, ale właśnie ten nieszczęsny poważny początek mi to uniemożliwił i jestem zwyczajnie rozczarowana zmarnowanym potencjałem.