Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Judge

 • Avatar
  M
  megusiia 23.04.2016 14:28
  Po 3 tomie...
  Hmmm chyba spodziewałam się coś na przykładzie Piły, a tutaj mimo iż jestem dopiero w połowie – szczerze mówiąc manga nie wciąga, nie intryguje, postacie są nudne, czasem zachowują się tak jakby ich nie ruszało nic poza własnym życiem. Reakcje na śmierć kolegów trochę sztywne.

  Dokupię jeszcze 3 tomy – zobaczymy może akcja się rozwinie

  Póki co nie polecam.
 • Avatar
  M
  O. G. Readmore 17.07.2014 01:36
  Szału nie ma
  Na moim blogu rzuciłem kilka przemyśleń na temat trzech tomów Judge. Jeśli kogoś zainteresuje to zapraszam:
  [link]
  • Avatar
   O. G. Readmore 14.03.2015 14:00
   Re: Szału nie ma
   Jestem już po 6 tomiku i powiem, że specjalnie mnie on nie zaskoczył. To znaczy…  kliknij: ukryte Nie podobało mi się to, że po pięciu tomach, gdzie coś się działo szósty w dość banalny i szybki sposób wyjaśnia zagadkę. Tym samym pozostawia niedosyt. Judge podobało mi się bardziej od Doubt, ale jeśli miałbym komuś polecić jeden z tych tytułów to prędzej zarekomendowałbym Doubt, gdyż jest krótsze i samo zakończenie jest nieco lepsze.
 • Avatar
  M
  IndridCold 25.05.2014 11:24
  Słabiej
  Przeczytałem właśnie 3. tom i mam niedosyt. Dlaczego postaci są takie sztywne i bez emocji? Przecież są świadkami makabrycznych wydarzeń!
  SPOILER:
   kliknij: ukryte 
  Wyrazy twarzy postaci niczym się nie różnią od tych zwiedzających muzeum.
  W Doubt też mi tego brakowało, ale w Judge jest chyba gorzej. Grafika też jak dla mnie gorsza; chyba mangacy przechodzą na tablety.
  Judge nie ma klimatu jaki miał Doubt.
 • Avatar
  M
  Yuki Asakawa 11.04.2014 19:03
  Kolosalna przepaść.
  Nie wiem, od czego to zależy, ale Doubt czytało się przyjemnie (nawet jeśli nie był doskonały), a Judge to dla mnie mordęga. Nawet kreska wygląda okropnie (a przecież w Doubt była bardzo podobna, lecz tam to nie raziło). Fabuła mogłaby być ciekawa, ale nie jest. Postacie są irytujące, a najbardziej główny bohater i jego „chcę wszystkich ocalić”. Porażka, a szkoda.
 • Rin 10.01.2012 22:14:04 - komentarz usunięto
 • Avatar
  M
  splicer 6.01.2012 14:18
  Nadal niezłe
  To samo co Doubt – nie straszy, ale wciąga. Fabuła jest ciekawa, postacie również. Póki co nie mam zastrzeżeń, czyta się bardzo przyjemnie. :)
 • Avatar
  M
  Rinslet 1.01.2012 22:35
  :\
  O ile Doubt był pomysłowy i zaskakujący o tyle Judge jest schematyczne i przewidywalne. Odgrzewane żarcie nie smakuje tak dobrze jak to zaraz po ugotowaniu. Ale krytycznie nie jest, da się żyć jednak ja i tak wolę Doubt.