Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Alive!

 • Avatar
  M
  MrParumiV18 31.05.2018 09:41
  Krótka opinia mangi Alive
  No nie wiem, ale chyba jestem innym człowiekiem, ponieważ mi osobiście owa lektura kompletnie nie podeszła i jest jedną z najgorszych jaką miałem okazje czytać. Krótka historia – tu się zgodzę, ale w ogóle nie trzymała mnie w napięciu i zakończyła się przewidywalnie w negatywnym sensie. Może i wciągała, ale pod takim względem – żeby to się już skończyło. Kreska (kwestia gustu) – dla mnie brzydka, a na pewno widziałem ładniejsze, schludniejsze i bardziej oryginalne. Taka typowa i nie dająca niczego więcej niż średnia podstawa.

  Ogólnie bardzo się zawiodłem lekturą i trochę się dziwię tak dobrym opiniom mangi Alive. No cóż, to jest chyba właśnie najpiękniejsze w tym wszystkim, tyle różnych gustów i tyle różnych opinii. Ale gdzie/która teraz ta właściwa?
 • Avatar
  M
  lileo_dark 1.10.2011 18:10
  mocne, krokie i tresciwe.
 • Avatar
  M
  LadyGiniro 8.11.2009 21:18
  Mocna manga. Strasznie naładowana emocjami i tak jak jest w recenzji napisane, wciąga jak diabli. Momentami trzyma w napięciu i nie daje odetchnąć. Koniecznie trzeba po lekturze puścić sobie jakąś weselszą muzykę, bo działa trochę depresyjnie. Polecam.
 • Avatar
  M
  Shizuka 21.06.2009 20:09
  Dość ciekawa manga. Krótka, ale to akurat zaleta – trzeba wiedzieć kiedy skończyć, a pomysł, na którym opiera się manga nie wystarczyłby na więcej rozdziałów. Ale najbardziej spodobała mi się kreska, która jest bardzo ładna. Na pewno warto przeczytać.
  • Avatar
   Amarette 27.11.2014 12:51
   czarne, czarne serca...
   Mnie też najbardziej z tego wszystkiego podobała się kreska, zwłaszcza sposób w jaki rysowany był Yashiro Tenshuu oraz dwie ważne dla rozwoju wydarzeń, postacie żeńskie.
   Niestety cała reszta, od fabuły po jej prowadzenie, nie zachwyciła już tak bardzo i raczej rozczarowała.