Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

To Love-Ru Darkness

 • Avatar
  M
  @leksy12 20.09.2012 17:57
  +18?
  Czemu ta manga została uznana za tytuł tylko dla osób pełnoletnich? przecież to tylko ecchi. Mocne, ale nadal ecchi. Jeżeli Asa Made Jugyou Chu nie ma ograniczenia wiekowego, to nie widzę powodu, dla którego To Love­‑Ru Darkness miałoby je mieć.
 • Avatar
  M
  Hiroszi 26.02.2012 14:56
  To Love-ru
  a właśnie zapomniałem szkoda że w każdej wersji
  to love­‑ru jest tak mało odcinków :(
 • Avatar
  M
  Hiroszi 26.02.2012 14:54
  To Love-ru
  oglądałem to love­‑ru i motto to love­‑ru i jestem ciekaw co będzie w to love­‑ru darknes a jeśli piszecie że Momo jest główną bohaterką to co z Lalą jestem ciekaw a Momo jest super zwłaszcza jak Ritowi do łóżka wchodziła :)

 • Avatar
  M
  Progeusz 21.08.2011 19:06
  Fav
  Ja zaś jestem uradowany, ze główną bohaterką jest Momo ;> Najbardziej zmysłowa i uwodzicielska z całej paczki, do tego nie próbuje zdobyć Rito tylko dla siebie, a chce się nim dzielić z innymi. Harem route – couldn't be better. Nie chce mi się pisać długiego komentarza, przed chwilą wyczerpałem całą chakrę, napiszę więc w skrócie.
  Jest to definitywnie najlepsza manga harem/ecchi jaką znam. Widać, że zmiana magazynu na miesięcznik [+18] wyszła autorowi na dobre, teraz może rozwinąć skrzydła i zaprezentować nam swoje wszystkie pomysły. Do tego postaci są jeszcze lepiej narysowane.
  Podobało Ci się To Love­‑Ru? Darkness jest lepsze pod każdym względem.
  Nie podobało Ci się? To co tu w ogóle robisz? :P
 • Avatar
  M
  Mariko7711 3.08.2011 23:09
  Postacie
  Manga bardzo fajna. Trochę mnie to ucieszyło, że jedną z głównych postaci będzie Yami, ale też trochę mnie zawiodło, że jest też Mono:/ Szczerze mówiąc wolałam jak Lala była główna postacią, a Haruna średnio :/
  • Avatar
   PV 4.08.2011 14:37
   Re: Postacie
   Momo to właśnie najlepsza postać z całej mangi i jedyna osoba, dzięki której ta manga ruszyła trochę do przodu i jest jako tako fabuła. Nie to co w pierwszej części, gdzie dane nam było głównie obserwować, jak Lala i jej beznadziejne wynalazki powodowały wieczne zamieszanie (i to przez bite 18 tomów, swoją drogą nie wiem, jakim cudem przeczytałem wszystko od deski do deski). Szczerze się cieszę, że Lala zeszła na dalszy plan, bo była strasznie irytująca (prawie tak samo jak Saki). Yami i Kurosaki też na razie na +. I mam nadzieję, że ta trójka dalej będzie równie ważna jak do teraz, bo jak autor powróci do stylu z pierwszej części to ja to rzucam:xd
   • Avatar
    Progeusz 21.08.2011 19:10
    Re: Postacie
    Momo, Yami, Mikan – najlepsze postaci w mandze. Dwie z nich są głównymi bohaterkami, a Mikan to najlepsza przyjaciółka Yami. Haruna w tle, siedzi na swoim miejscu. Wszystko przebiega idealnie.
    swoją drogą nie wiem, jakim cudem przeczytałem wszystko od deski do deski
    Bo TLR to genialne odprężenie podczas cotygodniowej lektury Jumpa, świetnie się sprawdza czytane między Naruto, Bleachem i One Piece. Do czytania masowego nie nadaje się zaś ani trochę z racji epizodycznej fabuły (czyli de facto jej braku).