Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

K no Souretsu

 • Avatar
  M
  MeinLieberJohan 26.06.2016 14:22
  Intrygująca historia
  Z początku drażniła mnie kreska, ale podczas czytania się do niej przyzwyczaiłam, gdyż wbrew pozorom była naprawdę adekwatna.
 • Avatar
  M
  usuniety3 28.10.2012 13:28
  Specyficzne, acz dobre
  Koncepcja jest ciekawa. Śmierć osobnika, którego tak naprawdę nikt bliżej nie znał, w domu zamieszkałym przez same oryginalności. W takim wypadku każdy może być mordercą. I, jak pokazuje historia, nie jest to wcale złe myślenie.
  Komiks jest sam w sobie specyficzny, fabuła i bohaterowie są jedynie nakreśleni, ale w żaden sposób nie przeszkadza to w czytaniu, a wręcz ułatwia lekturę. Klimat jest niepokojący. Ten spokój akcji, stoicyzm postaci – mało naturalne, ale budujące nastrój.
  Kreska jest specyficzna, nie zdziwiłoby mnie, gdyby ktoś zarzucił jej, że jest po prostu brzydka. Jednak pasuje jak ulał. Z jednej strony panuje tu duża oszczędność, z innej projekty postaci są różne i nie dają się pomylić.
  Tytuł nie dla każdego. Wcale nie taki mangowy. Kreska odstrasza. Nienaturalność też. Jednocześnie historia ma w sobie to coś, co przyciąga. Warto spróbować.
 • Avatar
  M
  anulka406 18.10.2009 16:14
  Świetne
  Przeczytałam tą mangę dawno temu i wprost nie mogłam się od niej oderwać! Zgadzam się z autorem recenzji :) Urzekająca. Polecam!