Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Wanted

 • Avatar
  M
  warsix 23.01.2013 23:40
  Ciekawe. Po raz pierwszy zdecydowałam się przeczytać coś.. 'pirackiego'. Kreska przyjemna, akcja spójna i zabawna, uśmiałam się :)

  Chapter 'extra' (czyli 4) jest straszny, inna historia, inni bohaterzy i psuje wizję ogółu. Warto nie czytać tego dodatku.
 • Avatar
  M
  Ruka 23.01.2013 20:24
  Krótko, miło i prosto. Kreska mi się podobała, przejrzyście.
 • Avatar
  M
  Kawelia 22.11.2011 00:03
  Wanted
  Boska manga… Dawno nie czytałam czegoś tak zabawnego i interesującego. I nie mam tu na myśli, że była jakaś odkrywcza, bo bądźmy szczerzy temat raczej odgrzewany, stereotypowy i do bólu przewidywalny, ale przecież nie o to chodzi w tej materii. Po prostu nie było tu żadnych dłużyzn, wiekopomnych przemówień, kreska nie raziła, choć również nie była jakaś wybitna, a bohaterowie byli raczej płytcy. Nie mniej nie było tu żadnych białych lub czarnych bohaterów, każdy pasował do swej roli, wydawali się żywi, choć zaledwie nakreśleni. Bo też nie było kiedy nakreślić nic bardziej subtelnego w 1 tomie. Główna bohaterka choć niezdarna to potrafiła po swojemu wszystko załatwić, a główny bohater wydawał się dokładnie taki jak być powinien, czyli pirat i gentlemen w jednym.

  Gorąco polecam!!!

  Szkoda, że takie krótkie, nie obraziłabym się gdyby powstała dłuższa wersja w dowolnej formie (dodatkowy tom, nowa wersja wielotomowa lub anime).