Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Wydawnictwo Waneko 2

Komentarze

Kin'iro no Corda

 • Avatar
  M
  NEBUKADNECCAR 19.11.2011 20:49
  Czy ktoś wie, na którym rozdziale mangi kończy się anime?
 • Avatar
  M
  IvonS 13.07.2011 00:48
  Myślałam, że będzie fajniej...
  Nie wiem, czy doszłam do końca mangi, bo krążą pogłoski, ze ostatni rozdział jaki czytałam jest tym finałowym, ale żadnego ciekawego zawiązania fabuły się w nim nie doszukałam. No cóż…
  Od początku. Manga całkiem fajna, ale średnio się ją czyta. Gdy przez całą stronę rozgrywa się paplanina szkolnych koleżanek, aż nie chce się tego czytać i przewraca kolejną stronę. Tak samo jest z innymi sytuacjami, gdzie pomija się dymki, bo ma się dość już czytania tego, co wogóle nie jest istotne. A później są tego konsekwencje, gdyż można pominąć super ważne zdanie, a później trudno załapać sens… I nie wiem kogo mam za o winić? Mój brak cierpliwości, czy brak, hmm… ciekawości? Ale niektóre momenty potrafią przytrzymać przy lekturze. Aż miło się robi. :) Na prawdę.
  Dobra, to był mój pierwszy główny wywód :D.
  Opowieść przyprawiona jest szczyptą magii. A no własnie „szczyptą”. Dobija fakt, że w pewnym momencie historia przeradza się w do bólu realną! :/ Ale ma to też swoje plusy.
  Polubiłam bohaterów.:) Tak tak, Cały harem Hino jest fantastyczny. Poza jednym – Tsukimori. Wogóle go nie lubiłam od samego poczatku!  kliknij: ukryte . Najciekawsi byli Hihara i Tsuchiura, a szczególnie ten drugi. :D
  Ogólnie, miałam niezłą przygodę z tą mangą, więc raczej nie powinnam mówić o niej aż tak źle, ale to chyba zależy też od gustu.
  Komu polecić? Hmmm… Na pewno fankom szkolnych romansów. :):)
 • Avatar
  M
  mala789@onet.pl 19.02.2011 19:52
  Gdzie
  Czy ktoś wie, gdzie można dostać tę mangę w jakiejkolwiek postaci i w języku innym niż japoński…?
  • Avatar
   Teukros 19.02.2011 20:27
   Re: Gdzie
   Jasne. Manga została wydana przez VIZ Media, więc nie powinno być żadnych problemów z zakupieniem jej albo od wydawcy, albo w księgarni internetowej. Z tego co widzę, jest np. na Amazonie.
  • Avatar
   moshi_moshi 19.02.2011 20:33
   Re: Gdzie
   Co by nie szukać tak „daleko”, ja swoje tomiki spokojnie dostałam w empik.com (po angielsku oczywiście). :)