Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Wydawnictwo Waneko 2

Komentarze

Naruto Pilot

 • Avatar
  M
  Kitsu-nee 7.06.2012 15:48
  Ninja Na Motorynce
  Słabizna. Gdy to znalazłam, liczyłam na zarysowany początek mangi o ninja i pierwsze szkice bohaterów jednej z moich ulubionych serii. Okazało się, że nie ma z nią prawie NIC wspólnego, nie licząc głównego bohatera i gościa od stoiska z ramen'em.
  Akcja dzieje się we… Współczesnych czasach, co jest dla mnie poważnym minusem. Dzięki temu umiejscowieniu fabuły, dostajemy taki rarytas jak Naruto na motorynce, uprzedzony przemianą głównego bohatera w nietoperza. Sama historia też jest słabiutka. Naruto poszukujący przyjaciół? Okej. Ale morderstwo + szukanie zabójcy, zakończone Ostateczną Techniką przemiany w małego i słodkiego Liska? Tylko nie to… Zastanawiam się, co by było, gdyby mangaka zdecydował się zrobić z tego „tasiemcową” wersję (bez większych zmian). Zakładam, że nie utrzymałaby się na rynku dłużej… A przynajmniej nie aż tyle, ile obecna seria.
  Nawet kreska nie pomaga. Jest słabsza od tej, w pierwszych tomach właściwej serii.
  Moja ocena to 4/10. Nudny rozdział, nie wzbudził we mnie żadnych emocji. Fanom Naruto nie musi się spodobać, bo nie ma z tamtą mangą prawie nic wspólnego. Niestety, nawet jako oddzielny tytuł, radzi sobie bardzo źle.