Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Tokki - sklep internetowy

Komentarze

Gozen 3-ji no Muhouchitai

 • Avatar
  M
  tamakara 7.09.2014 18:29
  Bardzo sympatyczna i zabawna, ślicznie rysowana manga. Ujęła mnie lekkość podejścia do tematu, bądź co bądź dość poważnego. Obecny jest dramat, rozterki, wszelkiej maści wątpliwości, zarówno zawodowe jak i uczuciowe, bohaterowie robią sobie świństwa, a ja cały czas mam w brzuchu takie ciepłe uczucie i przeświadczenie, że wszystko skończy się dobrze. Bo jak niby inaczej? Dzieje się tak pewnie przez wszędobylski i niewymuszony humor.
  Miejsce pracy głównej bohaterki, jej koledzy… zakochałam się. Nawet w  kliknij: ukryte  Takim xD chociaż najcudowniejszy z nich wszystkich jest Wajima. Cudowny! Absolutnie cudowny. Chcę być taka, kiedy dorosnę D:
  Zakochałam się w głównej bohaterce. Momoko ani przez chwilę mnie nie denerwowała. Trochę się nawet z nią utożsamiałam. W kwestiach zawodowych, bo na płaszczyźnie uczuciowej już nie… obaj konkurenci do jej serca zasługują na kopa w tyłek. Co nie zmienia faktu, ze w nich też się zakochałam. Nie zakochałam się chyba tylko w Tej Trzeciej z tipsami, jak­‑jej­‑tam. No, ma dziewczyna swoje motywy, ale gra bardzo brzydko.