Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Wydawnictwo Waneko 2

Komentarze

.hack//Bransoleta Zmierzchu

 • Avatar
  M
  eureka 24.07.2012 11:53
  Przeczytałam już jakiś czas temu, jednak postanowiłam co nie co napisać.
  Manga jest dobrze narysowana, postacie są słodkie i urocze, jednak co do dymków i tekstu, faktycznie czasem nie wiem gdzie patrzeć bo trochę napchane. Bardzo spodobały mi się okładki ;)
  Ogólnie… całkiem przyjemne… ta manga jest… neutralna ^^
 • Avatar
  M
  SuiKaede 1.01.2012 16:48
  Manga dla nikogo.
  Dla starszych czytelników może okazać się zbyt infantylna i głupkowata, dla młodszych(10­‑12 lat) zaś zbyt fanserwiśna(nie ma to jak ilustracja z majtkami wrzynającymi się w ciało w komiksie o i dla dzieciaków).
  No i ten incest między Shugo a Reną… kompletnie zbędne i nietrafione.
  Bardzo żałuję, że ze wszystkich mang .hacka została wydana u nas akurat ta – a wystarczyłoby poczekać parę lat i wydać GU+, które pod każdym względem jest lepsze(fabuła, grafika, bohaterowie)
  5/10
  • Avatar
   Chudi X 1.01.2012 19:16
   Re: Manga dla nikogo.
   Chyba coś przeoczyłem, bo nie widziałem tam żadnego incestu między Shugo a Reną. Jedynie jaranie się braciszka tym, jak ładnie wygląda jego kochaniutka siostrzyczka – w pewnym wieku u dzieciaków całkiem normalne. No i zwróćmy uwagę na to, że Shugo zachwycał się wyglądem postaci Reny, którą posługuje się w grze komputerowej, to tym bardziej pod incest nie podchodzi.
   • Avatar
    SuiKaede 3.01.2012 19:11
    Re: Manga dla nikogo.
    Chodziło mi nie tyle o jaranie się wyglądem jej postaci, co wyjątkowo dziwaczne(choć może w Japonii normalne) relacje między nimi.
     kliknij: ukryte 
    Fakt, może nie jest to incest, ale raczej jego sugestia. Ewentualnie możemy uznać, że incestu nie ma, ale relacje rodzeństwa są przedstawione w niesamowicie przesłodzony sposób, wyjdzie na to samo.
 • Avatar
  M
  alice 27.07.2011 22:17
  Niewypał
  Niestety. Manga leży od paru lat na półce ale niestety nie podobała mi się (a może ja za stara jestem na tego typu „dowcip”).Kreska owszem ładna ,ale z całej mangi udana tylko kreska. Z mało tomikowych mang wolę już Wolf's rain . Ma tylko 2 tomiki ,ale bardziej wciąga(wiem inny gatunek ale chodzi mi po prostu o ilość tomików= jakość historii)
 • Avatar
  M
  Invader Lillian 27.03.2010 17:21
  w porządku
  ogólnie było okej. Kupinki były słodkie, Mireille świetnie zrobiona…a moment z „Jackson Five” powalił mnie na 2h na podłogę xD humor świetny. a co do fabuły, to lekko głupawa, nic nie kapowałam o co biega z tą bransoletą, wkurzało mnie to z tym „bohaterem” i to, że dopiero na końcu kapłam się, że Shugo to chłopak. xD nom… ogólnie fajnie się czytało. 6­‑7/10 mogę dać spokojnie ;* xD
 • Avatar
  M
  night shojo 15.02.2010 11:13
  a mnie się bardzo podoba
  mimo, że o tego typu grach mam blade pojęcie jestem zadowolona z zakupu tej serii, kreska ładna, świetne wydanie (obwoluty, kolorowe strony), oby więcej u nas takich słodziutkich mang :)
 • Avatar
  M
  lewa 30.09.2009 01:33
  heh
  recenzja marna nie wiem ale można napisać więcej ! Skoro już ktoś bierze się za jej pisanie niech robi to porządnie… Co do mangi to niestety nie zachwyciła mnie…Myślałam że wątek z ZEFIE okaże się bardziej tajemniczy ot tak lekka przygodówka po prostu na rozerwanie się bez głębszej fabuły czy dramatyzmu . Posiadam 3 tomiki i mam ochotę je sprzedać ... Najgorsza manga na mojej półce cóż błędy młodości w kupnie XD
 • Avatar
  M
  Ori 3.06.2008 22:15
  lekkie i przyjemne
  Kreska rzeczywiście była trochę przesłodzona jak dla mnie na początku, ale później stwierdziłam, że pasuje do postaci:)

  Co do humoru:określiłabym mianem biszkoptu.Lekki, przyjemny, łatwo się zjada i nie ciąży na żołądku;)
 • Avatar
  M
  Atoli 28.05.2008 19:32
  ^^
  Manga jest na prawdę fajna, nieźle się przy niej uśmiałam :) Polecam każdemu^^
 • Avatar
  M
  Tamashi 12.11.2007 22:44
  ;x
  Osobiście jestem neutralny nastawiony do tego tytułu. Może dlatego, że jestem przyzwyczajony do bardziej poważnych .hacków xD. Kreska nieco przesłodzona jak dla mnie. Ach te chibusie Kite'a i BlackRose.
  Co do samej recenzji to jak zwykle Keii odwalił dobrą robotę ;3. Liczę, że szybko napiszesz reckę do Trilogy jak już wyjdzie xD.
 • Avatar
  M
  malwinka 10.01.2007 14:59
  ;D
  dostalam te mange od Misia mmm polecam :*