Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Black Clover

 • Avatar
  M
  I. 16.07.2017 22:48
  Skondensowany shounen instant
  Jak w tytule – ten komiks jest napakowany przygodami które w innych historiach „od zera do pro­‑wymiatacza” zostałyby rozciągnięte na kilkanaście rozdziałów (a w skrajnych przypadkach – tomów).
  Rysunki już od samego początku utrzymują wysoki poziom, zarówno postaci (Yuno <3 W sumie protagonista też niebrzydki, chociaż ta jego podekscytowana buźka może odrzucać… Ciekawe, że  kliknij: ukryte ), jak i tła.
  Walk jest dużo (w końcu to bitewny shounen), ale są szybkie i różnorodne. Są przypadki cudów mocy przyjaźni, ale nie miałam wrażenia takiej nachalności jak w FT.
  Co do romansów, to trzymam kciuki za  kliknij: ukryte 
  Czekam z niecierpliwością na serię TV, specjalny odcinek był miodny, a piosenka z końcówki od kilku dni nie chce się ode mnie odczepić – proszę, niech zostanie użyta w serialu!

  Mam nadzieję, że mój komentarz nie zniechęci, a zachęci innych do zapoznania się z tą serią… >w>'
  • Avatar
   I. 24.02.2018 17:45
   Rozdział 146
   Przykrość… Bardzo przykra przykrość :I  kliknij: ukryte 
   Cieszą mnie kolorowe strony (ten akwarelowy zachód słońca- cudo! I te chibiki z okładki są urocze), ale zastanawia mnie fizjonomia Yamiego – czy jego nogi nie są za krótkie? Chyba że je zgiął w kolanach…
   • Avatar
    I. 27.07.2019 10:59
    Re: Rozdział 214
     kliknij: ukryte 
 • Avatar
  M
  Klemens 7.01.2017 22:12
  O kurczę! Ta manga dostanie anime! I to nie od byle kogo, ale od samego Studia Pierrot. Sam tytuł zaczął wychodzić w momencie, gdy kończyło się Naruto i zapowiada się, że będzie takim samym tasiemcem – w końcu opiera się praktycznie na tych samych założeniach. Czyżby duchowy spadkobierca Naruto? Czyżby studio już przewidywało, że Boruto będzie totalną klapą i szykują sobie ewentualną szalupę ratunkową? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi…