Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Wydawnictwo Waneko 2

Komentarze

Locke Superczłowiek

 • Avatar
  M
  Mara 7.07.2011 12:49
  Locke pozostaje do dziś jedną z moich ulubionych mang wydanych w Polsce. Do kreski się przyzwyczaiłam, a fabuła bardzo mi się podobała. Czasem fajnie jest poczytać klasyczne s­‑f w mangowej wersji :)
 • Avatar
  M
  Fan Locka 10.01.2010 15:23
  dobre to było
  Locke był moją pierwszą mangą i może dlatego tak ją lubię. Był poważniejszy od innych wydawanych wtedy mang i anime w tv. Podobało mi się, że wszystkie wydaerzenia rozgrywały się w bardzo różnych okresach historycznych. Szkoda, że przestali wydawać, a polskie wydanie było chyba jedynym poza Japonią, bo chciałbym przeczytać całą mangę.
 • Avatar
  M
  Teukros 9.01.2010 23:40
  Kilka dni temu miałem okazję zapoznać się ze wszystkimi wydanymi w Polsce tomami Locke'a Superczłowieka. Wrażenia po lekturze mam mieszane; wydaje się, że jak na swoje lata, komiks ten był przyzwoity (ale też nic nadzwyczajnego, już wtedy powstawały lepsze). Z punktu widzenia współczesnego czytelnika, brakuje właściwie wszystkiego; scenariusza, wiarygodności przedstawionych zdarzeń i postaci, dopracowanej kreski. Dzisiaj to ciekawostka dla osób zainteresowanych historią komiksu, nic więcej.
 • Avatar
  M
  nielubiacy locke 9.01.2010 19:40
  zaskakujaco pozytywna recenzja...
  locke jest w moim odczuciu najslabsza pozycja wydana w polsce, zaraz obok skrzydel serafina i exxaxiona (gejmang nie licze)

  juz kiedy to wychodzilo w polsce to bylo dla mnie nie do strawienia – a wtedy bylem naprawde malo wybredny!