Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Mother's Spirit

 • Avatar
  M
  Ali99 8.04.2018 18:31
  Sama manga ma faktycznie bardzo kruche podstawy logiczne ;)
  Za to recenzja – fantastyczna! :D
 • Avatar
  R
  AnnalenaNadjem 30.03.2018 20:53
  Mangi raczej nie ruszę, ale recenzja jest cudowna.
  • Avatar
   AnnalenaNadjem 30.03.2018 20:55
   Może mi ktoś poprawić literówkę? Miało być „ruszę, ale”. Proszę?
 • Avatar
  M
  Kanivaru 4.06.2017 16:37
  Ja uważam że jest to jedna z sympatyczniejszych i uroczych mang z gatunku yaoi, które zostały u nas wydane i wszystkim ją serdecznie polecam! Naprawdę nieźle się uśmiałem w niektórych momentach, chociaż to prosta historia i wszystko, od postaci po żarty, jest w niej podane w takiej niewymagającej formie. Kreska jest całkiem przystępna, schludna, może trochę za mocno wpasowuje się w pewne stereotypy ale da się to przeżyć.
  Historia jest oklepana z założenia ale sprawnie przekazana. To naprawdę świetny przerywnik lekturowy, szczególnie na letnie, leniwe popołudnia. Ogromnie się cieszę, że ją u nas wydali.
 • Avatar
  M
  Cg 3.06.2017 23:32
  Jestem wielką fanką tej recenzji. Mandze niestety nie podołałam.
  • Avatar
   Schultz 7.06.2017 21:57
   Przyłączam się do fanklubu recenzji.

   Sądzę jednak, że mandze przydałaby się recenzja alternatywna, napisana w bardziej standardowy sposób. Zdaje mi się, że duża część osób poszukująca informacji o tym konkretnym tytule wolałaby tekst wyraźniej punktujący wszelkie wady i zalety mangi, bez rozważań dotyczących sposobu organizacji międzyuczelnianych wymian międzynarodowych (choć osobiście uważam, że rozważania te zdecydowanie przyczyniają się do ubogacenia recenzji i zwiększają jej wartość poznawczą, a nawet zawierają w sobie pewien pierwiastek opiniotwórczy!).

   Na marginesie mogę dodać, że mangi z pewnością nie przeczytam, choć po przeczytaniu recenzji czuję się odrobinę skuszona – twór skłaniający do analizy zjawisk społecznych z pewnością zasługuje na uwagę. Jako zachęta do czytania recenzja sprawdza się więc znakomicie.