Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

Koi to Uso

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  M
  Clariosis 22.04.2019 01:00
  Dno, 3 metry mułu.
  W tej mandze najśmieszniejsze jest to, że postaci „backgroundowe” mają o wiele ciekawsze osobowości i historie za nimi stojącą, niż protagoniści. Main Character do ostrzału, jest niezdecydowanym, niedojrzałym chłopczykiem, który popłacze i się zarumieni, i wszyscy go, no oczywiście, kochają. Jego wybranka serca jest wyidealizowaną niunią, wręcz pokuszę się o stwierdzenie, że istną Mary Sue (Najpiękniejsza z całej szkoły, zawsze „pokrzywdzona”, popularna i każdy ją lubi, nazywają ją wręcz „boginią” (ch. 1 mangi), no i oczywiście musi mieć duże piersi… No cóż.) Wybranka „przypisana” prezentuje się lepiej, ale nadal ma dość płaski charakter. Nisaka? Przejdzie, ukazanie homoseksualnej postaci w takim świecie wychodzi zdecydowanie na plus, ale drażni mnie to, że oczywiście jego obiektem westchnień musi być MC.
  Jedyne co jest dobre w tej mandze to rysunki. Mangaka jest utalentowana, muszę to przyznać i naprawdę ma styl cieszący oko. Zastanawia mnie tylko, po jaką cholerę wtrynia jednak aż tyle fanserwisu. Poziom seksualizacji w tej mandze jest naprawdę niesmaczny.  kliknij: ukryte  Jak jestem fanką erotyki, gdyż seks jest częścią miłości/romansu, tak to co dostajemy to już jest lekka przesada.
  Historia miała duży potencjał, naprawdę, lecz to co dostajemy to papka, która się dłuży i dłuży…  kliknij: ukryte 
  Czy polecam, odradzam? Powiem tak. Wyróbcie sobie opinie sami, nie będę ani powstrzymywać, ani dopingować. Choć osobiście, dla mnie ta manga mogłaby spłonąć. Hejtuję 100 na 10 ją i bardzo się cieszę, że miałam możliwość mój hejt wylać w opinii. (:
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime