Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Śląskie Dni Fantastyki

Komentarze

Mroczny grabarz Riddle

 • Avatar
  M
  OwocowaPiosenka 25.12.2017 14:29
  Po zobaczeniu okładki byłam przekonana, że to kolejna manga od autorki Kuroshitsuji. Czy ktoś miał takie same skojarzenia jak ja?
 • Avatar
  Pl
  UndertakerRiddlefangirl 2.06.2013 14:37
  chcę w polsce!
  Mi osobiście się piekielnie spodobało i dałabym wiele aby zobaczyć to w Polsce! Mam nadzieję że Waneko lub Studio JG wyda tą mangę bo jest fantastyczna!!!
  • Avatar
   Ariel-chan 29.09.2017 18:50
   Re: chcę w polsce!
   No i wykrakałaś, studio JG wyda. Parę lat później, ale się udało xD
 • Avatar
  M
  Eli 21.10.2010 06:02
  nędza...
  Nie potrafię powiedzieć wiele dobrego o tej mandze. Próbowałem ją czytać, spodziewając się banalnej historyjki o odsyłaniu duchów w zaświaty. Dostałem… nie wiem, w sumie, co. Akcja – nie bardzo. Komedia – nie bardzo. Jest za to wyglądający męsko inaczej główny bohater + dziwaczny (z lekka pokraczny, ale pewnie kwestia gustu) bishounen w osobie tytułowego Riddle'a. Nie doczytałem daleko (niecałe trzy rozdziały), ale mam wrażenie, że ani komedią, ani shounenem jakiegokolwiek rodzaju się ten tytuł się nie okaże – widać w nim za to zadatki na shounen­‑ai, którego nie trawię… dlatego bez żalu rezygnuję z dalszej lektury.
  • Avatar
   wyrweciflaki 23.12.2017 13:15
   Re: ...
   bo pewnie to typowa manga dla dziewczyn, odrazu po okładce widac i po zarysie fabuły mozna to stwierdzic i mysle ze kazdy by sie domyslil;p