Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Magnificon Expo 2019

Komentarze

TomE

 • Avatar
  M
  TomE 19.10.2018 14:28
  Komentarz do recenzji "Berserk"
  Najlepsza manga, jaką kiedykolwiek czytałem – i chyba najlepsza, jaka kiedykolwiek powstała, sądząc po opiniach innych. Normalnie unikam długich serii, ale przygody Guttsa śledzę od lat i nie przestają mnie one emocjonować. Autor wziął to co najlepsze ze wschodu i zachodu, tworząc opowieść, której chyba tylko Wiedźmin może dorównywać w swoim gatunku, a i tak nie jestem pewien, która z tych dwóch serii jest lepsza.
 • Avatar
  M
  TomE 19.10.2018 14:09
  Komentarz do recenzji "Uzumaki"
  Bez wątpienia, Uzumaki to najlepszy mangowy horror, jaki miałem przyjemność czytać. Autor ma niesamowite pomysły i ciekaw jestem, co pali :) Trochę mnie razi, że bohaterowie do tych wszystkich okropieństw podchodzą tak na spokojnie, ale niezależnie od tego, to doskonała rzecz.
 • Avatar
  M
  TomE 19.10.2018 14:07
  Komentarz do recenzji "High School DxD"
  Fajna adptacja serii, zrobiona tak, że przyjemnie się czyta, bardzo ładnie narysowana (a to przecież w ecchi ważne). Co prawda szkoda, że nie wydano u nas oryginalnego light novel, ale ta manga to i tak udany komiks.
 • Avatar
  M
  TomE 19.10.2018 14:04
  Komentarz do recenzji "Wrobiona w magię"
  Fantastyczna seria – chyba najlepsza na polskim rynku w tym roku. Genialny humor i polski przekład („Co tu się odjaniepawla?!” rządzi) i szkoda, że tylko trzy tomy, bo to mogłaby być świetna, dłuższa seria.
 • Avatar
  M
  TomE 19.10.2018 14:03
  Komentarz do recenzji "Himegoto"
  Czytałem z ciekawości, po obejrzeniu anime – manga jest fragentami bardziej odważna, jeżeli chodzi o fanserwis, ale też dużo bardziej zabawna i czytało się ją naprawdę fajnie. Byłem nawet zdziwiony, ile zabawy coś takiego może przynieść.
 • Avatar
  M
  TomE 19.10.2018 14:01
  Komentarz do recenzji "Akane-chan Overdrive"
  Początek – bomba, dalej też leci świetnie i właściwie ta manga miała szansę stać się jedną z moich ulubionych – gdyby nie to urwane, nic nie wyjaśniające zakończenie. Szkoda, ale i tak jest dobrze.
 • Avatar
  M
  TomE 19.10.2018 14:00
  Komentarz do recenzji "Hatsukoi Limited"
  Chyba najbardziej „słodkie” ecchi, jakie czytałem – bardzo sympatyczne, ciepłe i pogodne, z dającymi się lubić bohaterami, których jest dużo. No i autorka naprawdę ślicznie rysuje.
 • Avatar
  M
  TomE 19.10.2018 13:58
  Komentarz do recenzji "Vampire Princess Miyu"
  Piękna manga. Początek taki trochę niemrawy, ale jak się juz rozwinie, to wciąga. Autorka fajnie pokazuje problemy trapiące Japończyków i obleka je w paranormalną otoczkę. Do tego jest ładna, taka ulotna, kreska i śliczna główna bohaterka.
 • Avatar
  M
  TomE 19.10.2018 13:56
  Komentarz do recenzji "Love Hina"
  Manga cierpi w sumie na wszystkie problemy anime, ale ma kilka przewag – bohaterowie dorastają i miejscami robią sie trochę dojrzalsi i normalniejsi. No i ma sensowne, kompletne zakończenie, które bardzo mi się podobało.
 • Avatar
  M
  TomE 19.10.2018 13:55
  Komentarz do recenzji "Video Girl Ai"
  Bardzo przyjemna manga, co prawda miejscami autor chyba pewne wątki rozciągał na siłę, ale reszta nadrabiała to. Szkoda tylko głównego bohatera – niestety, jest idiotą i to widać od początku. Za to manga ma śliczną kreskę, autor rysuje ładnie i drobiazgowo, balansując między erotyką i fanserwisem.
 • Avatar
  M
  TomE 19.10.2018 13:53
  Komentarz do recenzji "Angel Sanctuary"
  Wspaniała rzecz – piękna, drobiazgowa i ozdobna kreska z obrazkami, na które chce sie patrzyć, do tego niezwykle wciągająca, złożona i bogata opowieść. Zdecydowanie, jedna z najlepszych mang, jakie czytałem.
 • Avatar
  M
  TomE 19.10.2018 13:51
  Komentarz do recenzji "Forest of Lore"
  Mega rozczarowanie. Ani to straszne, ani klimatyczne, za to miejscami autorka sama się chyba pogubiła w tym, co pisała.