Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Duds Hunt

 • Avatar
  M
  PolskiMuffinek 23.08.2015 14:07
  Manga pochłonęła mnie do reszty – genialne przewinięcia w czasie, które w końcu łączą się w jedną całość i główny motyw – brutalna walka o pieniądze,  kliknij: ukryte  oraz żądza krwi głównego bohatera sprawiają, że mogę czytać bez końca. 10/10
  • Avatar
   silvict 24.08.2015 12:49
   serio?
   Ostatnio przytrafiło mi się przeczytać ten komiks. Już nie wspomnę o stylistyce języka (Hanami generalnie preferuje drewniany język i tym drewnem zarzuca w każdym komiksie), ale komiks sam w sobie jest interesujący gdzieś tak do połowy. Potem zaś można się łatwo domyślić, jak to się skończy i robi się nudno.  kliknij: ukryte ...
   Pff… stare, oklepane tematy. Nic specjalnego.
 • Avatar
  M
  Tamago-chan 30.09.2012 19:32
  Ciekawa historia, choć całkowicie nie w moim klimacie. Pewnie w życiu nie sięgnęłabym po coś takiego, gdyby nie to, że ktoś mi pożyczył i kazał przeczytać:) Podobało mi się jednak, ale w szczególności przypadł mi do gustu dodatek wielopoziomowe sny. Dość mocna rzecz, ale cieszę się, że miałam okazję się z nią zapoznać.
 • Avatar
  M
  harnassc 12.07.2012 14:43
  manga przyszła dziś do mnie pocztą, od razu przeczytałem, i muszę powiedzieć ze mi się podoba. bardzo ładnie narysowana z ciekawą historią.
 • Avatar
  M
  Rin1211 16.10.2011 21:19
  Manga jest świetna! Obecnie jest w moich własnych łapkach i jest czytana po raz setny! Jest to manga trochę skomplikowana, nie od początku rozumiemy np. przewinięcia w czasie i ukazanie nam małej Chihiro czy Nakashini jeszcze jako nastolatka przefarbowanego na blond. Łatwo jest się pogubić jeśli się nie uważa, trudo dopasować do siebie fakty. Recenzja piękna,a co do polskiego wydania nie ma się co przyczepić!
 • Avatar
  M
  Zyll666 24.04.2008 20:17
  Polecam!
  Podpisuję się pod recenzją dłońmi i stopami :)Świetna manga.Nieco inny,ale nadal mangowy styl rysunku przemówił do mnie,mimo sympatii do mniej realistycznego rysunku.Świetna rzecz i elegancko wydana.Nie żałuję pieniędzy przeznaczonych na ów tomik.
 • Avatar
  M Pl
  Pazuzu 8.04.2008 23:27
  Dobre
  Ot i tyle, bardzo przyzwoity tytuł dla starszego czytelnika. O ile samo Duds Hunt pozytywnie zaskoczyło mnie przede wszystkim kreską i postacią głównego bohatera (bo poza tym to jednak tylko wyższe stany średnie), o tyle druga historia to prawdziwa perełka pod każdym względem. Świetna graficznie, dwuznaczna, niejasna i jednocześnie niesamowicie wyrazista.

  Co do jakości wydania, to zauważyłam jedną literówkę i jeden pusty dymek; poza tym zastrzeżeń brak. Powiem więcej papier, jakość druku, tłumaczenie – wszystko najwyższej klasy.
  Czy polecam? Tak.
 • Avatar
  M
  Grisznak 3.04.2008 20:50
  ...
  Co do broni palnej – nie używa się chyba dlatego, że jednak głównie zabija, a gracze pierwszego etapu Duds zadają obrażenia, ranią, ale nie zabijają. No i wywołuje spory hałas.
  Jeśli chodzi o Nakanishiego – nie zgodzę się. Jego demoralizacja została raczej zamaskowana, ale nie zanikła, wciąż istnieje w jego świadomości, uniemożliwiając mu pełną egzystencję w społeczeństwie. Zresztą, to pierwsza warstwa fabularna tej mangi – ktoś, kto raz stał się bandytą, będzie nim zawsze. Druga, bliższa Dostojewskiemu, wymagała by już spoilerów, więc o niej pisał nie będę.