Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Are You Alice?

 • Avatar
  M
  Chudi X 4.05.2020 17:43
  W końcu dobiłem do końca, po trzech próbach przeczytania. Dość osobliwa manga, ale świetna kreska nie rekompensuje chaosu bolączek chaotyczno­‑fabularnych.
 • Avatar
  M
  Kasiakatarzyna 12.07.2018 20:27
  Według mnie manga jest świetna i bardzo chciała bym zobaczyć to w wersji anime. Nic nie rozumiałam ale w pozytywnym sensie historia była bardzo pogmatwana gdyby tomy nie były podpisane to nie wiedziałabym który jest który. Postacie był po prostu świetne a kreska bardzo ładna.
 • Avatar
  M
  bebee 24.05.2018 22:20
  Recenzja całej serii
  Dla niezdecydowanych podsyłam recenzję całej serii mangi.
  pozdrawiam ^^

  [link]
 • Avatar
  M
  Chudi X 19.12.2014 14:34
  Niecodzienna kreska, ciekawe postaci, trochę szaleństwa, dużo spraw niewyjaśnionych. W pierwszym tomie trochę mało się działo, lecz w roli wprowadzenia spisał się znakomicie.
 • Avatar
  M
  Pazuzu 7.08.2014 17:02
  W ramach „Karnawału Nowości” Waneko dzisiaj ogłosiło, że wyda tę mangę. Pierwszy tomik ponoć już w listopadzie.
 • Avatar
  M
  KwasPantetonowy 25.02.2012 19:26
  Alicja – temat oklepany, ale co tam. Podoba mi się, ale to chyba głównie ze względu na kreskę. Postaci są ciekawe, ale tak szczerze to jakoś… mało tam się dzieje. Mogłoby być ciekawiej =)
  • Avatar
   Flyxie 24.12.2014 01:51
   Cóż, manga, za którą nie mogłam się wziąć od dawien dawna, no i jakoś poszło w parę godzin :)
   Kreska – naprawdę śliczna, choć ja uwielbiam kreski, które można opisać jako „charakterystyczne”, a nie „typowo ładne” to i tak mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że miło było patrzeć na ilustracje.
   Fabuła – no cóż, może i tematyka Alicji trochę oklepana, ale jako, że jestem psychofanką tej właśnie tematyki to jakoś mi to nie przeszkadzało. Oryginalne podejście do sprawy, ale nie powiedziałabym, że jakoś niezwykle ciekawe.
   Podsumowując – manga do wielkich dzieł nie należy, ale myślę, że jest świetna dla kogoś, kto nie szuka trudnej serii i po prostu chce się zrelaksować.