Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Dakishimetakunai

 • Avatar
  M
  Kaizoku 3.12.2011 19:21
  I Don't Wanna Hold On You
  Od Dakishimetakunai zaczęła się moja przygoda z pracami pani Naono Bohra. Nie jestem znawcą, ale kreska przypadła mi do gustu a bohaterowie są po prostu zwyczajnymi ludźmi. Przedstawione historie, jak zauważa recenzentka, urzekają ciepłem i lekkim, nienarzucającym się humorem.
 • Yyyyyyyy 14.09.2009 23:30:15 - komentarz usunięto
 • Avatar
  M
  Soniasonia 7.07.2008 17:22
  Cóż...
  Mnaga niezbyt przypadła mi do gustu. Kreska raczej mnie odstrasza- nie lubię bardzo męskich mężczyzn, nie ważne, w jakim gatunku mangi. Fabuła też mnie nie zachwyciła- ot, po prostu nie gustuję w takich historyjkach. A po przeczytaniu obu „Noży” miałam poczucie niesmaku…
 • Avatar
  M
  Irma 7.07.2008 08:55
  blabla...
  ciepła, miękka blablabla…. kreska jest po prostu poprawna. „charakterystyczne miękkie cieniowanie” sprawia, że postać wygląda jakby była po prostu brudna. Co do oryginalności to niestety, są to po prostu historyjki o tym jak panowie się jeden z drugim, a cała otoczka to tylko pretekst do pokazania scen łóżkowych. W swoim gatunku jest to rzeczywiście manga na poziomie, bo całkiem całkiem narysowana, ale serwuje to samo co miliardy innych yaoi. Ot poradnik seksuologiczny w wydaniu dla panów. Nie fascynuje mnie, że elementy składowe związku męsko­‑męskiego różnią nieznacznie się od stereotypowego seme­‑uke, jeśli w gruncie rzeczy robią to samo co ich bardziej pospolite odpowiedniki. Cóż, myślałam po recenzji, że to manga gdzie proporcje seks­‑fabuła są z korzyścią dla fabuły, ale jak zwykle się zawiodłam. Za to dla większości fanek yaoi będzie to przecudowne i przesłodkie. Ich wola.