Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Waneko - Wydawnictwo komiksu japońskiego

Komentarze

Honey x Honey Drops

 • Avatar
  M
  Hiromi 25.07.2013 23:17
  Nostalgia
  Ile razy wracałam do tego tytułu tego już nie potrafię zliczyć, ale za każdym razem mam te same odczucia chcę więcej. Nie którzy narzekają na sceny pocałunków i seksu, ale to naturalne dla mang tej autorki. Podoba mi się to, jak rzeczywiste wydają się być te sceny, człowiek aż sam się rumieni na sam widok.
 • Avatar
  M
  Eiko 24.11.2011 18:35
  Nigdy więcej
  Nie polecam nikomu. Nie wiem co to w ogóle miało być. Główna bohaterka co chwilę jest molestowana, nikomu tego nie zgłasza, niezbyt się opiera, a nawet jej się to podoba!
  Wszystko jest irracjonalne od samego początku. W pierwszym rozdziale Kai wchodzi pod prysznic, gdy Yuzuru się kąpie, po czym zaczyna ją obmacywać. Po czymś takim od razu uciekłabym od takiego gościa. Yuzuru natomiast po wyjściu z prysznica jest miło zaskoczona, że chłopak wyczyścił i wysuszył jej ubranie. Później  kliknij: ukryte  Właściwie w tym momencie jeszcze dało się czytać. Myślałam, że może Kai się zmieni, może bohaterka w końcu się mu postawi, powie, że nie chce być tak traktowana. Jednak, gdy pojawił się Chihaya, zrozumiałam, że ta dziewczyna nie posiada jakiegokolwiek rozumu.  kliknij: ukryte  Yuzuru w ogóle jest strasznie beztroska po tym wszystkim, co ją spotyka.  kliknij: ukryte 
  Rzuciłam tym po 14 rozdziale i nie mam zamiaru tego tykać nawet z daleka kijem. I dobrze radzę wszystkim innym to samo.
 • hgh 30.08.2011 18:56:33 - komentarz usunięto
 • Avatar
  M
  Mikaga 8.07.2011 23:03
  Manga po prostu niesamowita. Nie wiem co jest ze mną nie tak, ale od razu spodobał mi się pomysł z honey (czyt. osoba, która podlega pod władanie drugiej, bogatej osoby <musiałam jakoś to napisać, żeby nie ujawnić fabuły>. Postacie mnie zauroczyła, kreska też należy do tych lepszych. Niezła manga dla romantycznych osób, które maja ochotę na typowe shoujo. Polecam!