Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Polcon 2018

Komentarze

Tokage Ouji

 • Avatar
  M
  IvonS 23.03.2010 09:06
  Całkiem ciekawe
  Całkiem ciekawe, lecz wydało mi się troszkę przejedzone… W sumie całkiem przyjemnie się czytało, dużo można było się pośmiać :) Bardzo spokojna manga, bez żadnych niespodziewanych zwrotów akcji i głębszych tajemnic. Polecam do czytania na długie wieczory :)
 • Avatar
  M
  Ori 21.01.2009 18:16
  Przyjemna,pełna uroku historyjka- idealna na gorszy dzień.
  Jedyny minus na który zwróciła uwage recenzetka to zmiana zachowania księcia po odczarowaniu
 • Avatar
  M
  moshi_moshi 25.07.2008 12:41
  Urocze
  Ciepła, radosna, bezpretensjonalna, sympatyczna – taka właśnie jest ta manga. Może nie wywołała u mnie dzikich napadów śmiechu (chociaż kiedy pojawiła się „evil jaszczurka”, to o mało nie spadłam z krzesła), ale i tak znakomicie się bawiłam czytając ją. Bajkowe, pełne humoru historie i wyjątkowo urocze postacie niezwykle przypadły mi do gustu. Zgadzam się z recenzentką co do księcia Sienny – jako jaszczurka był po prostu niezrównany, w ludzkiej postaci to już nie było to – pomijam rozdział z opieką nad dzieckiem, który uważam za jeden z najlepszych. Kreska jest śliczna – dopracowana i szczegółowa, zadbano o każdy detal! Zdarzało mi się kilka razy oglądać te same strony, tylko po to, żeby napatrzeć się na suknie księżniczki.

  Moim zdaniem Tokage Ouji to bardzo dobra manga, z tym, że zamiast przeczytać ją w wakacyjne popołudnie, lepiej zrobić to wieczorem do poduszki, w celu zapewnienia sobie pięknych snów – w końcu to bajka :)