Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Alichino

 • Avatar
  M
  Haido_Hyde 23.09.2013 20:29
  Przecudowna kreska!!
  Pewnego razu gdy zobaczyłem rysunki z tej mangi w „Kawaii” od samego początku chciałem przeczytać ja i zobaczyć czy faktycznie seria ma taki mocny, gotycki poziom w rysunku?
  I się nie zawiodłem na tym, postacie bardzo dokładnie narysowane, tła też niezgorsze, gorzej troszkę z fabułą, ale w porównaniu z innymi seriami nie jest taka najgorsza. Początkowo chciałem tą serię ocenić wyłącznie przez pryzmat grafiki, ale gdybym musiał postawić jakiejś innej mandze 10 za to że jest moim zdaniem idealna, czułbym pewien niesmak.
 • Avatar
  M
  pannacotta 14.11.2010 20:42
  ciekawe
  Historia mnie jakoś specjalnie nie zachwyciła, jednak trzeba przyznać, że rysunki są przepiękne. Szkoda, że historia urywa się po 17 rozdziałach. Mimo wszystko jest to ciekawa i miła dla oka manga, a urwane zakończenie pozwala na odrobinę fantazjowania, co mogłoby zdarzyć się dalej.
 • Avatar
  R
  girl-san 21.07.2010 10:14
  moim zdaniem doskonała recenzja
  Może to trochę głupie pisać tu taki komentarz, ale musiałam. Bardzo spodobała mi się forma recenzji- bez unoszenia się i stosowania mocnych przymiotników recenzentka wyraziła swoje zdanie, i nawet gdy opisywała negatywne cechy mangi- nie czuło się narzucania czytelnikowi zdania. Język kulturalny i równie subtelny co kreska recenzowanej mangi. Brawo!

  Co do mangi to tak jak to ujęte było w recenzji- to graficzna perełka, rzecz do nacieszenia oczu, prawie jak artbook w formie komiksu.
 • Avatar
  M
  zuza 19.05.2009 21:25
  tak mi też przykro że nie dokończona bo wciągnełam się , a kreska mnie zachwyciła uważam jednak , że stanowczo warto było przeczytać…
 • bip 28.11.2008 00:34:41 - komentarz usunięto