Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Animatsuri 2018

Komentarze

әnígmә

 • Avatar
  M
  usuniety3 7.02.2013 03:38
  Dla mnie enigmą pozostaną niepotrzebnie ciągnięte wątki...
  ...które zupełnie zepsuły tę mangę!
  Po kolei.
  Początek był świetny, naprawdę. Czytało się szybko i gładko. Siedmioro uczniów, siedem haseł, trzy doby. Pomysł prosty, ale dobry i mający potencjał. Zdobywanie kolejnych haseł, poznawanie poszczególnych bohaterów oraz odkrywanie ich (całkiem oryginalnych) mocy… Było dobrze, postacie nieirytująca, sensowne i w miarę zróżnicowane. Nie lubiłam tylko jednej osoby z tej siódemki – Shigeru, koleżanki Sumio z dzieciństwa. Z początku zapowiadała się na osobę całkiem rozważną + charakterek. Potem jednak stała się bezczynną lalką, wlokącą się za innymi, by potem okazać się super hiper ważna! Tia.

  W sumie to wszystko się popsuło w momencie wprowadzenia  kliknij: ukryte 
  Niestety, im dalej tym gorzej.
   kliknij: ukryte  Autor zaczął straszliwie przekombinowywać. Po co to w sumie ciągnąć niepotrzebnie naprzód? Całość została już pozbawiona tej niepewności oraz niepokoju, które posiadała na początku.
  Straszliwa szkoda, bo seria zapowiadała się na bardzo solidną i choć o prostym schemacie, to całkiem dobrze wykorzystanym. A tak serię porzucam z dużym niesmakiem, bo tego czytać się dalej nie da. Może wrócę, będąc bardzo znudzona, chociaż nie wiem czy chcę ponownie tracić cierpliwość do coraz to nowszych zagrań mangaki.
 • Avatar
  M
  Ruka 1.02.2013 20:42
  manga bardzo wciąga. Może nie od pierwszej strony ale gdy akcja zaczyna się już rozwijąc ciężko się oderwac.
  Niepododało mi się trochę zakończenie.
  Kreska ok chociż wyglądała jakby była to starsza manga ale ogólnie ok.
 • Avatar
  M
  usuniety3 20.01.2013 21:33
  Manga została już zakończona i liczy sobie 7 tomów.