Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Helter Skelter

 • Avatar
  M
  rena1 31.03.2013 14:28
  Vertical wydaje ten tytuł.
 • Avatar
  M
  Eire 8.12.2011 17:43
  Na łeb, na szyję
  Uwaga odnośnie rysunku- moim zdaniem biorąc pod uwagę tematykę wcale nie jest dziwny. W końcu pokazuje świat niby atrakcyjny, ale jednocześnie zepsuty do granic. Nie „piękny”- to atrakcyjna pozłotka pracowicie naklepana na to co szpetne i miękkie, by pomachać z daleka do ludzi. Sprzedawać marzenia i jednocześnie rzucać na przemiał swoje ofiary.

 • Avatar
  M
  tamcia15 23.12.2010 22:55
  najpaskudniejsza kreska z jaką miałam kiedykolwiek styczność, a jednocześnie porywająca lektura z ciekawym zakończeniem.
  9/10
 • Avatar
  M
  Shiruki 17.02.2010 21:21
  jednym słowem 'ała 0_o'
  Właśnie skończyłam czytać tą mangę, a muszę zaznaczyć, że przeczytałam ją jednym tchem, dosłownie. Nigdy z czymś takim się nie spotkałam, to było… dziwne, bardzo dziwne, momentami wręcz odrzucające, ale takie mocne, że nie mogłam się oderwać. Im dalej tym coraz lepsze. Rysunki są, co tu kryć, paskudne, kreska z pewnością nie jest ładna, ale może taka właśnie miała być, żeby podkreślić ten specyficzny klimat mangi. Nie żałuję czasu spędzonego na jej czytaniu, z pewnością daje ona bardzo do myślenia.
 • Avatar
  M
  Ypsilon 13.06.2009 23:44
  Ilustracje, inspiracje
  Ilustracje na początku mangi są rzeczywiście fantastyczne… zwłaszcza, że jedna z nich jest wierną kopią obrazu „Morning sun” Edwarda Hoppera.
  Manga ciekawa – ale chyba chętniej zobaczyłabym tę historię w konwencji horroru, z bardziej realistyczną kreską.