Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Anya Kouro

 • Avatar
  M
  warsix 21.01.2013 01:31
  Zakochałam się w fabule, cudowna. Dla serii takich jak Anya Kouro warto buszować w oneshot'ach :)
 • Avatar
  M
  Salva 19.01.2012 16:34
  Mały książę
  Manga bardzo mocno przypomniała mi Małego Księcia. Chciałam sobie przeczytać jakiś chapter do obiadu i jak zobaczyłam z głupia frant Twoja reckę Yumi, bez wahania się wzięłam za czytanie. I bardzo zdecydowanie nie żałuję :3 Niesamowita, klimtyczna i magiczna opowieść. Fakt, trochę krótka, ale naprawdę coś w sobie ma. Niedawno czytałam mangę w której mieliśmy do czynienia z innym  kliknij: ukryte  i też mnie zachwyciła.
 • Avatar
  M
  Drzuma 7.10.2011 21:22
  Wróciłam!
  Dawno już nie komentowałam niczego, ale coś musi mnie bardzo poruszyć lub skłonić do rozmyślań bym to zrobiła… Ostatnio podjęłam się czytania romansów one shot'ów… Dziwne, wiem, ale chciałam zobaczyć czy trafię na perełkę. Nie spodziewałam się, jednak, że się wzruszę niemal do łez. Mam pewien sentyment do osób niewidomych, a także do książek… oboje występuję w tej mandze. Muszę przyznać, że wydaje się prosta i niezwykle mało skomplikowana.. niby niewiele się dzieje, a jednak.. cóż mogę rzec.. bardzo mi się podobała.. ładna kreska, wspaniała historia.. zero idealnych panienek, lub maślanych oczu, zero macho i podrywów, czy dramatycznych sytuacji… Ot energiczna dziewczyna, która nie lubi czytać,  kliknij: ukryte Piękne doprawdy. Przypomniało mi się Eien no With.
  Polecam wszystkim tego one shot'a! Warto przeczytać, gdyż historia jest doprawdy piękna.

  Zamaskowano spoiler.
  • Avatar
   Baronowa Znaks 26.10.2017 17:44
   SPOILERY! Proszę je ukryć!
   Okropne spoilery. Jeszcze przed chwilą chciałam przeczytać tego oneshota, ale teraz już nie ma sensu – autorka pozbawiła mnie przyjemności, jaka płynęłaby z zaskoczenia fabułą. Może warto byłoby ukryć te kluczowe informacje, by inni potencjalni czytający mieli więcej szczęścia i mogli cieszyć się w pełni lekturą mangi?
 • racjona 28.08.2011 19:49:41 - komentarz usunięto