Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Boku to Kanojo no XXX

 • Avatar
  M
  Maciejka 5.08.2013 00:02
  Wreszcie dorwałam ostatnie rozdziały! Daruję sobie pisanie o całokształcie, bo swoje odczucia zawarłam w recenzji. Co się natomiast tyczy wyczekiwanego przeze mnie zakończenia… Cóż. Bardzo AiMorinagowe, jeśli miałabym to jakoś określić. Gdybym nie wiedziała, że powstał sequel i że kończy się on tak, jak sobie tego życzyłam od samego początku mangi, to pewnie czułabym się troszkę zawiedziona, ale właśnie ta świadomość osładza moje wrażenia.

  Tylko że znowu trzeba czekać, aż pojawi się możliwość przeczytania tego właściwego zakończenia…
 • Avatar
  M
  Moyashi 25.07.2011 15:18
  Podoba mi się recenzja, naprawdę zachęciła mnie do mangi ;] Myślę, że w niektórych przypadkach najlepszym wyjściem jest otwarte zakończenie – fani dopowiedzą sobie resztę, każdy taką, jaka mu odpowiada. Gdyby autorka domknęła serię, zawsze znalazłby się ktoś niezadowolony z finału. Bardzo często coś takiego ma miejsce przy bardziej skomplikowanych relacjach między postaciami.
  • Maciejka 3.02.2012 21:59:49 - komentarz usunięto
 • Avatar
  M
  Eiko 16.05.2011 11:25
  Naprawdę świetna manga. Przede wszystkim bardzo zabawna, dawno tak się nie śmiałam.
  Naprawdę nie lubię wątków yaoi/shounen­‑ai czy yuri/shoujo­‑ai, jednak tutaj w ogóle to nie przeszkadza. Tak jak napisała recenzentka, zapomina się nawet, że Uehara tak naprawdę jest chłopakiem, a Momoi dziewczyną.
  Najlepsze jest to, że nie do końca wiadomo jak autorka planuje zakończyć mangę.  kliknij: ukryte  Jeżeli wybierze tą drugą opcję, to rzeczywiście manga mogłaby się już niedługo skończyć, jednak jeżeli tą pierwszą to z pewnością wątek ten musiałby być jeszcze rozwinięty. Sama nie wiem jakie zakończenie bym wolała, chyba odpowiadają mi obie opcje.  kliknij: ukryte  Niestety jeszcze trzeba będzie poczekać na zakończenie. Takie są uroki nieskończonych mang. Ale i tak z pewnością nie żałuję czasu spędzonego przy lekturze tej mangi.
 • Avatar
  M
  Grisznak 14.05.2011 16:18
  Bardzo przyjemna manga, przynajmniej na początku, bo niestety z biegiem czasu trochę traci. Mam wrażenie, że można ją było już zakończyć, a tak…