Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Wydawnictwo Waneko 2

Komentarze

Shiroi Heya no Futari

 • Avatar
  M
  Marie Antoinette 25.05.2012 21:23
  Świetne w swojej prostocie
  Cóż rzec mogę. To dobrze zrobiona, przemyślana historia z realnymi bohaterkami. Jak najbardziej jestem w stanie uwierzyć nawet w niewinną Resine, nie ma w niej żadnej sztuczności. Ładna, oldschoolowa kreska, wyważone zakończenie i lekki smutek po nim… Warto, warto przeczytać.
 • Avatar
  M
  Marilee 21.01.2011 19:00
  Świetna manga...
  ...ale zdecydowanie za krótka. Z chęcią przeczytała bym bardziej rozwiniętą wersję. Co nie zmienia faktu, że manga bardzo wciągająca, a jeszcze bardziej wzruszająca.
 • Avatar
  M
  dawidssj34 28.06.2010 16:12
  ciekawe
  ale dla mnie trocho zbyt mroczne
 • Avatar
  M
  HimeismChan 19.06.2010 14:38
  Ulubione gakuen yuri.
  Świetne i wzruszające. Tak genialne, że aż powstał plagiat yaoi – Kaze to ki no uta, prawie kropka z kropkę podobny. Osoby słabsze psychicznie (w tym ja) mogą się popłakać pod koniec. A ten wiersz wygłoszony na lekcji – no cudo. A starą kreskę uwielbiam.
  • Avatar
   tamakara 15.06.2014 14:38
   tis just made my day
   Zdaję sobie sprawę, że ta wypowiedź ma (niemal dokładnie) 4 lata i że została napisana przez osobę niezalogowaną, która z pewnością już o tym nie pamięta, nie chodzi mi więc o polemikę, ale… To posądzenie o plagiat jest tak kretyńskie, że nie mogę przejść nad tym obojętnie. Muszę je po prostu wyśmiać! Choć jest to śmiech przez łzy.
 • Avatar
  M
  Lotta 18.06.2009 00:05
  Genialne i smutne
  Jedna z najsmutniejszych mang jakie czytałam, ale przez to jedna z najpiękniejszych.
 • Avatar
  M
  Grisznak 16.06.2009 13:10
  Dobra rzecz
  Nie da się ukryć, jeden z tych tytułów, do których zawsze wracam ze sporym sentymentem, gdyż to po prostu bardzo dobra manga. Dobra, oldschoolowa kreska (raczej stylowa niż trącąca myszką), zręcznie upleciona intryga i ciekawe postaci. Wszystko podane w być może nieco zbyt dramatycznym sosie, ale jeśli przyjmiemy konwencję, to nie powinno to przeszkadzać.
 • Avatar
  M
  SStefan 16.06.2009 00:48
  Swietny komiks!
  Sporo dramy i to ostrej, ale strawnej, dzieki temu, ze krotka. Kreska jest przepiekna, choc z tych oldskulowych wole np. Ikede. Bardzo naturalnie i normalnie zachowujace sie bohaterki – mila odskocznia od tych wszystkich wspolczesnych tsundere, furries i loli. Obok 'Maya's Funeral Procession' i 'Claudine' moja ulubiona manga yuri (choc ta ostatnia to nie do konca yuri, wiem) i moj ulubiony dramat. Krotko i na temat.