Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Tsuru Japan Festival 2017

Komentarze

Kangoku Gakuen

 • Avatar
  M
  Raikami 4.05.2016 21:24
  Płaczę ze śmiechu
  Już dawno nie widziałem tak dobrze zaaranżowanej mangi, w której humor nieraz ma drugie dno lub tak absurdalne sytuacje, że człowiek z wrażenia najpierw wstaje od mangi, potem idzie pooddychać świeżym powietrzem, by na końcu wybuchnąć panicznym śmiechem.

 • Avatar
  M
  Naija1 6.10.2014 14:09
  Cudowny humor!
  Jestem dopiero na trzecim tomie, ale już uwielbiam tą mangę. Jest tu wszystko -oryginalna fabuła, ciekawi bohaterowie, fanserwis i humor. Chociaż wa pierwsze brzmią trochę mało poważnie przy tak absurdalnej mandze. Co do fanserwisu -w przypadku jednej postaci jest go obrzydliwie dużo. Niektórych to może zniechęcić, a innych wręcz odwrotnie. Ja nie wyobrażam sobie tego tytułu bez zbliżeń na majtki wiceprzewodniczącej :) Jest to wręcz karykaturalne. I tu wkraczamy w największy plus mangi -humor. No jak babcię kocham, jeszcze nigdy nie śmiałam się na cały głos przy czytaniu komiksu. Autor jest mistrzem w pogrywaniu sobie z czytelnikiem (i z bohaterami także). W tomie drugim było tyle śmiesznych sytuacji, że już się boję co mnie czeka w kolejnych.
  • Avatar
   vito 30.11.2015 01:40
   Re: Cudowny humor!
   Cześć widże że ci tez sie spodobała Manga 8) a oglądałaś może Anime ?


   • Avatar
    Naija1 30.11.2015 16:54
    Re: Cudowny humor!
    Oglądałam parę odcinków, ale porzuciłam. Może jeszcze wrócę. Nie zawiodłam się, ale według mnie manga lepsza -z powodu cudownej kreski i braku cenzury :)