Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Animatsuri 2018

Komentarze

Basilis no Musume

 • Avatar
  M
  Shun-Shun 29.07.2012 21:07
  i znów księżniczka Anna spadła z konia
  na początku warto by powiedzieć, kliknij: ukryte  myślę, że z tego punktu widzenia jest to piękna historia. strasznie podoba mi się kreska postaci i motyw z przeplataną przeszłością. tytuł komentarza przewrotny oczywiście ;]
 • Avatar
  M
  akane saotome 11.12.2011 19:20
  niestety
  tak jak autor recenzji bardzo mi się podobała część która działa się w przeszłości, współczesna część z niby reinkarnacjami to nie było dokładnie to czego szukałam, pomijając już całkiem ciekawe życie bohaterki i jej zamiłowanie do sztuki które doskonale rozumiem, pod wieloma względami Shuka była świetnie dopracowaną postacią. Jednak  kliknij: ukryte  Nie rozumiem jej wyboru i nie chcę rozumieć, dla mnie zakończenie zwyczajnie psuje tą mangę. A co do kreski to osobiście lubię specyficzny i łatwo rozpoznawalny styl rysowania tej pani.
 • Avatar
  M
  girl-san 5.12.2009 12:03
  BnM
  Nie mogę się przyzwyczaić do zachowania postaci z tej mangi…wszyscy zachowują się jak arystokraci na balu królewskim, albo aktorzy w barokowym teatrze…Te ciągłe policzkowania, jakby postacie chciały się wyzwać na pojedynek, te dramatyczne pozy…Ryuto leży w wyrku osłabiony, poczuł się gorzej, to oczywiście na następnym kadrze widzimy jak pada swemu słudze w ramiona…co on, kurde, wysprzężynował z tego wyrka, żeby walnąć na glębę w celu pokazania jak bardzo słabo się poczuł? ==' Wszystko to takie pozerskie i udramatyzowane. A sama historia też momentami naciągana, zachowania postaci niezrozumiałe i głupawe…takie tam shojo, jednym słowem.