Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Wangzi de Xianrenzhang

 • Avatar
  M
  Namida 17.02.2014 18:25
  Tę manhuę mogłoby wydać jakieś nasze wydawnictwo. Jest krótka, ciekawa, nie dłuży się, a według mnie jest dużo bardziej wartościowa niż niektóre krótkie tytuły wydane u nas.
 • Avatar
  M
  vivienne 29.12.2010 23:53
  Gdyby była dłuższa, może byłoby miejsce na lepszy rozwój postaci.
  Ale nie jest źle, a nawet całkiem miło, moim skromnym zdaniem. Sympatyczna komedia, faktycznie nierealistyczna, ale komu to przeszkadza? To ma bawić, a nie uczyć
 • Avatar
  M
  NIcka 1.10.2010 22:24
  Scena oświadczyn­‑bezcenna,
  scena gdy Dan ubiera się wyzywająco aby dopiec babci Eliana­‑niezapomniana,
  scena ciosu poniżej pasa­‑nie do pobicia xD
  jednym słowem świetna zabawa
 • Avatar
  M
  joyce9 19.09.2010 22:57
  Prince's Cactus
  Manga niewybitna, trochę chaotyczna, Elian zbyt szybko z wrednego królewicza zmienił się w idealnego faceta.-.-
  Punkt jednak za mocne charaktery.
  I za scenę oświadczyn- definitywnie najlepszą jaką widziałam xDxDxD
  6/10
 • Avatar
  M
  Nycia 3.06.2010 00:56
  na początku bardzo mi się ta manhua spodobała. Niby schematycznie ale sympatycznie:) W momencie kiedy Dan kliknij: ukryte  byłam zachwycona. Szkoda że potem było trochę gorzej. W końcowych rozdziałach logika lekko straciła czujność a autorce się chyba śpieszyło do końca  kliknij: ukryte  Kreska nie jest jakoś specjalnie genialna ale da się przeżyć. Jeżeli ktoś lubi takie historie to z czystym sercem polecam
 • Avatar
  M
  Shizuka 17.05.2010 22:38
  Przyjemna komedia :) Zazwyczaj nie podobają mi się manhuy (czy jak to się odmienia), ale to jeden z wyjątków. Kreska jest bardzo w stylu shoujo, z kwiatuszkami, iskierkami i tak dalej, ale nawet mi się podobała – no może poza tym, jak autorka rysuje włosy, postaci wyglądały jakby miały jajowate głowy.
  Może nie jest to bardzo ambitna manga (manhua), ale z pewnością warto ją przeczytać.
 • Avatar
  M
  aaa 17.05.2010 20:39
  ;]
  O tak, scena z oświadczynami była mocna :D Ponadto podobała mi się postawa głównej bohaterki – prowokacja młodzieńca i potem wystawianie go do wiatru (patrz: scena, w której przygnieciona ciężarem księciunia Dan zadaje mu cios poniżej pasa). Natomiast manga jako całokształt jakaś rewelacyjna nie jest, raczej średnia, aczkolwiek lekka i całkiem dobra na „coś na szybko” i zawiera kilka naprawdę świetnych scen. Przeczytać warto.