Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Kanata Kara

 • Avatar
  M
  Sagiji 11.05.2013 20:13
  Przeurocze~
  Jak dla mnie było… specyficzne. Miłe, mądre, kochałam postaci, a na włosach głównego bohatera i jego mimice uczę się rysować. Za to nużyło mnie niezmiernie… ale i tak nie mogłam przerwać czytania, mimo, że mnie nie porwało. W sumie czytałam, bo nie chciałam porzucić świata i postaci, a nie dlatego, że chciałam się dowiedzieć, co się z nimi stanie. No i wieeeeeelki plus za Chimy, te urocze stworzonka kompletnie rozwaliły mnie i moją ośmioletnią siostrzenicę.
 • Avatar
  M
  strepsus 29.04.2013 14:48
  nie siedzę w fantasy to nie mam porównania ale przeczytałam niedawno i mnie urzekła. może Noriko nie jest ładną postacią, męska strona ładniej narysowana, ale powiązanie fantasy z akcją i romansem no i trochę dramatu (wyć mi się chciało) na serio jestem na TAK. i do tego ich nierozłączna miłość ah oh.
 • Avatar
  M
  Anat 22.11.2012 19:59
  duży plus, choć i wady sie znalazły
  licealistka przybywa do świata fantastycznego i nie zna jeżyka? jak to możliwe, przecież wszystkie krainy fantasy mówią po japońsku, tak samo jak kosmici po angielsku! Tu u mnie zapunktowała i to porządnie ale(spoiler:) kliknij: ukryte prawie ją porzauciłam, ale i tak 7/10
  • Avatar
   Sagiji 11.05.2013 20:19
   Re: duży plus, choć i wady sie znalazły
   Nie przesadzaj, prawie od początku wiedzieliśmy, że jest  kliknij: ukryte , więc za bardzo się to nie gryzie.
 • Avatar
  M
  joyce9 12.04.2012 21:11
  Cudowna
  Absolutnie cudowna manga. Świetna fabuła, interesujące postaci. Przeczytałam całą mangę dwa razy. 9/10