Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Cintryjka

 • Avatar
  Cintryjka 13.05.2014 05:14
  Komentarz do recenzji "Beelzebub"
  Dokładnie, jest tak samo głupkowaty, w pozytywnym tego słowa znaczeniu jak pierwsza, oryginalna seria. Ciekawe tylko, jak całość potoczy się dalej, cóż zobaczymy za miesiąc ;)
 • Avatar
  Cintryjka 11.04.2014 20:06
  Re: pozytywna ocena
  Komentarz do recenzji "D.Gray-man"
  W tym momencie oglądam anime (40 odcinek), wiem że właściwie nie ma zakończenia skoro ludzie mieli nadzieję na trzecią serię, oraz biorąc pod uwagę to że manga toczy się dalej. I teraz pytanie nr 1 czy sporo jest rozbieżności pomiędzy mangą i anime (chciałabym płynnie przeskoczyć do mangi i nie powtarzać materiału), oraz pytanie nr 2 czy ta seria ma jakiekolwiek zakończenie, czy w mandze też jest tak urwane?
 • Avatar
  Cintryjka 29.03.2014 01:39
  Re: Było miło,ale się skończyło
  Komentarz do recenzji "Beelzebub"
  Co jak co, ale Furuichi został w mandze o wiele bardziej doceniony. Nie jest ciągle molestowany przez Alaindelona i ma parę  kliknij: ukryte . Fakt ostatni pojedynek mogliby bardziej dopieścić, ale za to zgrabnie połączyli wszystkich przeciwników.
  Zgadzam się, jako komedia bije wszystko na głowę. Dosłownie śmiałam się w głos momentami jak to czytałam, a poziom spostrzegawczości i inteligencji co niektórych mnie wręcz porażał. Manga jest zdecydowanie lepsza wg mnie.