Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Kysz

 • Avatar
  M
  Kysz 12.01.2013 15:08
  Ach i Och
  Komentarz do recenzji "Totally Captivated"
  Moje ulubione shounen­‑ai. Tyle razy już to czytałam i nigdy mi się nie znudzi. Przede wszystkim jest tu sporo świetnego humoru, poza tym zarówno Ewon, jak i Mookyul są po prostu boscy. Kreska ma czasem spore niedociągnięcia, ale i tak mi się podoba…a zresztą – ja na to nie patrzę obiektywnie, tylko uwielbiam, ale myślę, że tytuł jak najbardziej warty polecenia dla fanek męsko­‑męskich relacji^^
 • Avatar
  M
  Kysz 3.01.2013 00:01
  Komentarz do recenzji "Tada, Kimi o Aishiteru "
  Nie sądziłam, że mogę się aż tak poryczeć. Nie tak to się miało skończyć.  kliknij: ukryte 
  Następnym razem muszę uważniej patrzeć na tagi, bo jednak dramat mnie przerasta…
 • Avatar
  M
  Kysz 2.01.2013 23:16
  Komentarz do recenzji "Shuukatsu!! - Kimi ni Naitei"
  Jeden z tych tytułów, który tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, iż po romanse lepiej sięgać do mang. Śliczna, ciepła historia oprawiona w bardzo ładną kreskę. Do tego wreszcie jakaś normalna bohaterka – radosna i pełna energii, acz nieco nieśmiała dziewczyna, której na szczęście daleko do bycia słodką idiotką.
  Poza tym akurat tematycznie trafiło w czasie i jakoś tak od razu lżej się robi na duszy przy szukaniu pracy xd
 • Avatar
  M
  Kysz 2.01.2013 23:10
  Słodkie
  Komentarz do recenzji "Yuru Koi"
  Trafiłam na to zaraz po przeczytaniu Shuukatsu i oczywiście się nie zawiodłam. Główna opowieść była cudowna, z rodzaju takich, jakie lubię najbardziej – prosta, z (w miarę) dojrzałymi bohaterami i bardzo cieplutka. Podobały mi się charaktery głównej pary – na to jestem szczególnie wyczulona, a tutaj oboje byli po prostu normalni.
  Najbardziej jednak ucieszyło mnie to, że trzecia historia traktuje o Yui i Sakimoto. Po przeczytaniu Heart no Ousama byłam strasznie zawiedziona, iż ta historia tak szybko się zakończyła, że gdy ich tutaj zobaczyłam to od razu jakoś tak cieplej na serduchu się zrobiło.
  Do tego wszystkiego dochodzi ładna kreska i naprawdę muszę rzec, iż bardzo przyjemnie mi się to czytało. Ode mnie 9/10