Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

madzik93

 • Avatar
  M
  madzik93 29.12.2010 20:15
  Komentarz do recenzji "Kateikyoushi Hitman Reborn!"
  Co prawda kreska w pierwszych rozdziałach mnie trochę odrzuciła, ale z czasem zaczęła się poprawiać. Do dnie dzisiejszego wyszło 320 rozdziałów. A kreska jest prześliczna. Bardzo podobają mi się postacie, szczególnie Hibari jak jest narysowany. Każdy akt przynosi nowe intrygujące postacie, które stanowią pewien problem dla Tsuny i jego strażników. Ale to co mi się podoba najbardziej to to, że ktoś z poprzedniego aktu, jakiś były przeciwnik występuje w kolejnych wydarzeniach i spełnia jakąś ważną rolę. Fabuła mnie bardzo wciągnęła, ciągle czekam z niecierpliwością na nowy rozdział mangi.
 • Avatar
  M
  madzik93 29.12.2010 20:03
  Komentarz do recenzji "Fruits Basket"
  Urocza manga. Świetny pomysł na mangę. Opisane tam historie są bardzo poruszające. Niektóre problemy bohaterów można przełożyć na rzeczywistość. Fabuła jest momentami dramatyczne, ale i humorystyczna.Ale nie zabrakło też poważnych rozmów i problemów. Kreska jest największą zaletą. Śliczne postacie zapadają w pamięć. Naprawdę polecam.
 • Avatar
  M
  madzik93 29.12.2010 19:48
  Komentarz do recenzji "Code:Breaker"
  Cudo! Idealne klimaty dla kogoś takiego jak ja. Mroczny ale z kawałkami humoru. Fabuła jest bardzo intrygująca i wciąga cię rozdział za rozdziałam. Charaktery nie da się nie polubić. Kreska idealnie pasuje do tej mangi. Polecam.
 • Avatar
  M
  madzik93 29.12.2010 19:43
  Komentarz do recenzji "Cinderella Fella"
  Spodobała mi się ta manhwa. Taka odskocznia od znanej nam historii. Jestem jeszcze w toku czytania, ale jak przeczytam całą to coś więcej napiszę…
 • Avatar
  M
  madzik93 29.12.2010 19:41
  Komentarz do recenzji "Brzoskwinia"
  Co ja miałabym napisać o tejże… porażce? Właśnie tak widzę mangę Brzoskwinia. Dla mnie to fabuła prosto z jakiejś taniej telenoweli. No błagam… Zdrada, szantaż, i jakieś intrygi na boku „niby” przyjaciółki. Ale jestem z siebie dumna. Ludzie przeczytałam wszystkie tomy, i byłam całkowicie przytomna.
 • Avatar
  M
  madzik93 29.12.2010 19:36
  Komentarz do recenzji "Black Cat"
  Kocham Hunter x Hunter, i co prawda jest kilka podobieństw między nimi. I właśnie może dlatego pokochałam mangę Black Cat. Sama nie wiem. Ale mi się po prostu spodobało.
 • Avatar
  M
  madzik93 29.12.2010 19:31
  Komentarz do recenzji "Ao no Exorcist"
  Oklepana fabuła, ale mimo wszystko cię przyciąga. Spodobała mi się ta manga i jestem pewna, że przetrwam do końca. Bo jestem ciekawa co się stanie z brami, a najbardziej z synem Szatana. Kreska jest przecięta, ale myślę że pasuje.
 • Avatar
  M
  madzik93 29.12.2010 19:28
  Komentarz do recenzji "Angel Sanctuary"
  Przeczytałam wszystkie tomy. I powiem szczerze, że już mnie trochę przy 7 tomie znudziło. Ale pomyślałam, że zostało tylko kilka do przeczytania to dotrwam do końca. Ale i tak się zawiodłam. Dla mnie wszystkie charaktery które zostały tam przedstawione były bardzo oklepane i nudne. Fabuła co prawda jako taka mi się spodobała, ale do pewnego momentu. Jedynie co mogę pochwalić w tej mandze to kreska. Kaori Yuki posiada specyficzną kreską, która mi się strasznie spodobała.
 • Avatar
  M
  madzik93 29.12.2010 19:19
  Komentarz do recenzji "07-Ghost"
  Dużo, dużo lepsza od anime 07­‑Ghost jest manga. Dla mnie jest ciekawsza, bardziej interesująca i piękniejsza kreska jest. Więcej informacji o różnych wydarzeniach i bohaterach. Fabuła jest dobrze przedstawiona, humor też się pojawia. Wolę mangą od anime.
 • Avatar
  M
  madzik93 6.02.2010 20:27
  Wszystko
  Komentarz do recenzji "Death Note"
  Najlepsza manga jaką czytałam i myślę że lepszej nie czytałam. Fabuła wciąga, kreska którą aż chęć patrzeć i bohaterowie których aż nie można nie polubić. Tylko szkoda że L zginął. Myślałam że bez niego Death Note straci urok, ale gdy tylko pojawił się Near już mi chęć powróciła na czytanie.
 • Avatar
  M
  madzik93 6.02.2010 20:21
  Szczerze...
  Komentarz do recenzji "Paradise Kiss"
  To była jedna z gorszych mang jakie dotychczas czytałam. Kreska mnie tak jakby odrzuciła, ale nie tylko ona postacie niezbyt wzbudziły we mnie sympatię tak samo jak stroje.