Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Umineko no Naku Koro ni Episode 3: Banquet of the Golden Witch

 • Avatar
  M
  l33 16.02.2014 15:02
  Nie wiem jaki temat wymyślić, więc brak tematu
  Z dniem dzisiejszym ukończyłam czytanie epizodu 3. Drugiego komentowanie sobie darowałam, bo troszkę mniej mi się podobał i nieco, hmm, przynudzał (może to dlatego, że Battle r był jakiś nie w formie?), ale ten znowu mi się podobał. Czymże to „powtórzenie” różni się głównie od poprzednich? Ano tym, że (nie wiem czy to spoiler, ale na wszelki wypadek zaznaczę) kliknij: ukryte . Aczkolwiek nie mogło być tak łatwo i  kliknij: ukryte 
  Dość tych spoilerów, dość o fabule, czas na resztę. Czyli postaci! W tym epizodzie doszła dość lubiana przeze mnie Virgilia (a pod sam koniec jeszcze Ange), a w poprzednim (również lubiane) Bernkastel i Lambdadelta. Pozostałe postaci mniej więcej ciągle lubię tak samo (czyli w większości lubię). W tym epizodzie Maria mnie tak bardzo nie irytowała, kto czytał ten wie dlaczego.
  Kreska w porównaniu do pierwszego epizodu jest o wiele wiele bardzo wiele lepsza – coraz mniej pokrak na które ciężko się patrzyło, z wyrażaniem emocji jak nie było problemu tak nie ma.
  Krótko mówiąc – epizod trzeci mniej więcej utrzymuje formę pierwszego (a może nawet trochę lepszy? a może troszkę gorszy?) i nadal zapewnia dobrą rozrywkę. Polecam.

  Przy okazji, Anonimie, jeśli to czytasz, to dzięki za info, sprawdzę w tzw. międzyczasie i za jakiś czas sobie pogram ( jak już zdążę trochę pozapominać).