Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Aisanai Otoko

 • Avatar
  M
  Szarka 3.01.2012 11:12
  w oparach absurdu
  No przepraszam bardzo ale to już nawet nie jest śmieszne, te anonimowe głosy są kompletnie niemiarodajne i tylko niepotrzebnie zaburzają średnią.
  Tak wiem, powinnam je zwyczajnie ignorować jak inni rozsądni, dbający o ciśnienie i nerwy ludzie ale aż mimowolnie frustruje taki widok kiedy przy nawet mało popularnych tytułach piętrzą się bezsensownie anonimowe oceny 1 tylko dlatego, że jakimś 'niedojrzałym emocjonalnie osobą' (tak zamiennik celowy – nie obrażajmy dzieci, one potrafią być nieraz całkiem poważne jak na swój wiek) się najwyraźniej potwornie nudziło.

  A skoro te anonimowe oceny nijak się mają do ocen choćby minimalnie racjonalnych / obiektywnych, czy naprawdę jest sens udostępniać ten system tylko po to by jakaś znudzona 'niedojrzała emocjonalnie osoba' (tak, znowu eufemizm – wstaw dowolny bardziej dosadny synonim) miała gdzie wyładowywać swoje frustracje?
  • Avatar
   moshi_moshi 3.01.2012 12:14
   Re: w oparach absurdu
   W ramach pocieszenia mogę zdradzić, iż planujemy pewne zmiany, które ukrócą proceder wystawiania ocen (najczęściej 1 i 10) do serii, których w ogóle się nie zna tudzież recenzji, których się nie przeczytało. :)
   • Avatar
    Szarka 3.01.2012 16:56
    Re: w oparach absurdu
    A dziękuję bardzo za odpowiedź, to są faktycznie pocieszające wieści :) tak więc trzymam kciuki za pomyślność wszelkich idących w tym kierunku operacji na otwartej stronie ;)