Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

FREYJA - Fałszywy książę

 • Avatar
  M
  Bez zalogowania 31.07.2021 09:32
  Całkiem całkiem
  Mam trochę wrażenie, jakby było wzorowane na Akatsuki no Yona (nie lubię polskiego tytułu tamtej mangi),  kliknij: ukryte , ale może kiedyś nakręcą równie dobrą adaptację, taką jak dla Yony.

  Na razie mimo nadmiernych skrótów, oraz części absurdów ~ czyta się nieźle. Byłoby 7/10 jakby nie niespójności w postaci Freyi, ale i tak polecam ;)
  • Avatar
   xx 31.07.2021 16:23
   Re: Całkiem całkiem
   Mnie na początku przypominało raczej trochę słabszą Basarę ze względu na motyw fałszywego dowódcy, ale na tym podobieństwa się raczej kończą. Swoją drogą Yona też mi Baasarę przypominała, przepowiednia, gromadzenie czterech herosów oznaczanych kolorami, nagłe ciśnięcie ze spokojnego życia w wir walk… Ale to chyba kwestia popularności tych motywów w fantasy ogółem ;)

   Moja ocena podobna, nie jest to wybitne, trafiają się głupotki, ale ogólnie miłe czytadełko. Ogólnie jedna z bardziej lubianych przeze mnie szojek z tych co u nas wychodzą.
 • Avatar
  M
  Trzy 3.07.2021 10:38
  Buuuu....
  Dlaczego tomy wydają tak późno?! Trójka była świetna- oczywiście w najlepszym momencie zakończyli- a ja tak bardzo chcę wiedzieć, jak rozwinie się dalej akcja!!! :( :( :( Czekam z niecierpliwością- oczywiście polecam :)
 • Avatar
  M
  Książę Edwardos 12.06.2021 18:08
  To będzie bardzo dobra seria
  Po przeczytaniu drugiego tomu mam nadzieję, że seria będzie bardzo dobra ;)- POLECAM!
 • Avatar
  M
  brakuje 28.04.2021 17:45
  Freya
  Pierwszy tom bardzo mi się spodobał- piękna kreska, bardzo ciekawie przedstawiona historia. Autorka wydała też Emmę, więc i po ten tytuł sięgnę :). Polecam mangę Freya- fałszywy książę
  • Avatar
   Błąd 28.04.2021 21:50
   Re: Freya
   Upsi- przepraszam najmocniej, Emmę napisał ktoś inny :D