Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

bulwa24

 • bulwa24 18.02.2015 10:23:19 - komentarz usunięto
 • Avatar
  M
  bulwa24 2.05.2014 22:35
  Phantom blood
  Komentarz do recenzji "JoJo's Bizarre Adventure"
  Jedna rzecz mi się rzuciła w oczy i musiałem przeczytać całą recenzję aby dopiero móc to skomentować. Wolałbym przeczytać kilka chapterów mangi w tym czasie :D. W recenzji pisze: „Niestety nie wszystkie części cyklu trzymają równy poziom: Phantom Blood, Vento Aureo i Stone Ocean zauważalnie odstają od pozostałych….” Moim zdaniem akurat pierwsza część jest najlepsza z tych wszystkich, więc nie rozumiem tego zdania. Przeczytałem dopiero 3 części tego cyklu więc nie oceniam wszystkich, ale pierwsze trzy. Cóż takiego złego jest w Phantom Blood iż wyraźnie odstaje? Stara kreska? Pasuje do serii, a to że ma pewne niedociągnięcia, to dlatego iż jest to pierwsza seria i autor jeszcze się nie wyrobił. Gdyby Stardust Crusaders powstało pierwsze i miało taką kreskę, to też nie trzymało by poziomu serii? A co do zbyt długiego wstępu, to minie on nie zraził, co więcej zainteresował tą serią. Jeśli coś jest za długie, to prędzej cała seria Stardust Srusaders, bo niektórzy przeciwnicy już się nudzili. Co do reszty recenzji, to nic nie mogę zarzucić, chyba że długość ale sam nie wiem ja to skrócić :D
 • Avatar
  bulwa24 15.04.2014 13:28
  Komentarz do recenzji "Berserk"
  Mnie zainteresował. Zwróć uwagę na jakość wykonania. Na takie coś, to można czekać. Nie znam drugiej mangi z tak dopracowaną kreską (nie licząc Gigantomachii, bo to też Miura). A najlepsze jest to, że podali datę wydania kolejnego chaptera. Przynajmniej wiadomo kiedy można się go spodziewać, a nie czekać bo może wyjdzie jutro, a może za pół roku.
 • Avatar
  M
  bulwa24 3.10.2013 18:41
  Lipny seinen
  Komentarz do recenzji "Übel Blatt"
  Gdyby autor ograniczył ilość krwi, i całkowicie usuną sceny seksu, to wyszła by dobra manga dla dzieci. Ale gdyby miast  kliknij: ukryte  dał macki, to wyszedł by dobry hentai. Tak to wyszedł lipny seinen.