Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Warmupek

 • Avatar
  M
  Warmupek 14.06.2021 22:42
  Komentarz do recenzji "Atak Tytanów"
  Bardzo podobało mi się to uczucie grozy, jakie towarzyszyło gdy zwiadowcy wychodzili za mury… To było bardzo mocną stroną tej historii. Szczerze nie spotkałem czegoś takiego nigdzie indziej. Natomiast gdy wszystko się wyjaśniło cały czar prysł czyniąc z tej mangi/anime takiego po prostu shounena dla chłopców ;d.

  Cała koncepcja i historia jaka się kryła poza murami nie była tragiczna ale moim zdaniem zabiła całą magie. Wiadomo, w końcu wszystko musi kiedyś wyjść na jaw i wtedy zmienia się istota działań bohaterów w każdej opowieści. Ale tu poprowadzone było to wszystko miałko i zwyczajnie nawet nie chciało mi się tego czytać xD. To już była całkiem inna historia i nawet średnio wpasowywała się w to co było przedtem. Czułem że niektóre wątki trochę na siłę, trochę bez sensu i trochę byle jak. Taki trochę gniot się zrobił. Noo może przesadziłem ale nie było to na pewno coś co pasowało do wysokiego poziomy poprzedniej części historii.

  Podobne motywy możemy spotkać wszędzie, nie szukając daleko w Harrym Potterze, gdzie od pierwszej do ostatniej części byliśmy niejako wodzeni za nos (Postać Snape'a) i wszystkie karty odkrywały się powolutku do samego końca. Ale tu tak szczerze nie było żadnego wodzenia za nos, w pewnym momencie po prostu wszystko się wyjaśniło i tyle.


  W ostatnich rozdziałach  kliknij: ukryte 

  Jedyne co w zakończeniu było mocne to ostatnie kilka stron. To serio dawało do myślenia i jakoś tą godność przywrócili.
 • Avatar
  Warmupek 30.09.2012 01:39
  Re: Opis mangi
  Komentarz do recenzji "Air Gear"
  z reguły mangi z duża ilosca rozdzialow to b. dobre mangi ;p bo kto by serializowal tyle odcinkow jakiejs slabej mangi ?