Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Uśpiony księżyc

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  M
  Pazuzu 29.09.2017 18:39
  Naprawdę bardzo udana manga. Długo się do niej zbierałam, ale jak już zaczęłam poszło naprawdę szybko. Fabularnie trochę przypomina „Przekleństwo siedemnastej wiosny”, ale na szczęście już w połowie pierwszego tomu pojawiają się znaczące różnice i w efekcie bardzo prędko pozbyłam się uczucia deja vu. Kreska jest cudna, postacie interesujące, a ich wzajemne powiązania co najmniej intrygujące. Naprawdę z wielką przyjemnością śledziłam rozwój wzajemnych relacji w tym nietypowym trójkącie. Szczerze powiedziawszy – interesowały mnie bardziej, niż kwestia klątwy (sama w sobie ciekawa). Polecam ten tytuł, jest naprawdę wysokiej jakości rozrywką i nawet wyrobiony czytelnik nie powinien czuć zawodu. Oczywiście o ile nie przeszkadzają mu związki homoseksualne.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Soe 18.02.2012 12:41
  Szanuję twórczość Kano Miyamoto, ale przez ten tytuł wyjątkowo ciężko mi się przechodzi. Fabuła nie wciąga, a nawet nuży, przynajmniej mnie. Chyba będę musiał porzucić dalsze czytanie. No nie mój klimat.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  odpowiedzi: 1
  Melissana 20.10.2011 20:16
  Zgadzam się z treścią recenzji, jest to bardzo udana manga Miyamoto Kano, podobnie zresztą jak większość jej dzieł. Historia przedstawiona w mandze jest bardzo wciągająca, podobnie osobowości postaci. Dobrze, że wątek romansowy nie jest na pierwszym planie, tylko stanowi tło do całej histori. Bardzo podobał mi się klimat w mandze, no i bardzo lubię też melancholijnych bohaterów:) Bardzo fajna recenzja, mam nadzieje że może pojawi się też tu więcej mang miyamoto kano:)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime