Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

Haikyuu!!

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  M
  MrParumiV18 28.03.2020 21:03
  Haikyuu!! - wrażenia po wyrywkowych rozdziałach mangi
  A se poczytałem wyrywkowo mangę, bo byłem ciekaw do czego doprowadzi ta rywalizacja z obecnie emitowanej serii telewizyjnej to the top no i to co ujrzałem zbiło mnie z krzesła…  kliknij: ukryte  Autor pierwowzoru mnie osobiście zaskoczył niemiłosiernie, ale czy pozytywnie to zobaczymy w przyszłości. Nawet większości nie przeczytałem, tylko tak poleciałem wyrywkowo, no ale teraz to nie wiem czy wytrzymam do czasu zanim to zekranizują. Niemniej spróbuję, bo ciekawy zabieg. ;)
  Odpowiedz
 • Kaniew90 29.09.2015 19:56:10 - komentarz usunięto
 • Avatar
  M
  odpowiedzi: 13
  Gonia 24.08.2014 13:23
  10 za postaci to stanowczo za dużo
  Czy recenzent wgl czytał tę mangę?
  Dać 10 za postaci? Przeczytałam, znajoma oglądała anime i nadal nie możemy zapamiętać ich imion, to chyba coś mówi o tym jak są „wyraziści”.
  Dodam do tego chamsko zgapiony mecz towarzyski z kuroko (oczywiście to 1 mecz towarzyski, z pięknisiem który ma kapitana który go kopie, który sparkli nad jednym z głównych bohaterów, oczywiście załatwiony na ostatnią chwilę, oczywiście piękniś ma fanki).
  Po meczu z kotami był cały rozdział który polegał na „o byłeś świetny, grałeś wspaniale” „nie to ty byłeś genialny” i tak se słodzą cały chapter- realistyczni licealiści pełną gębą. Tylko blondyn w okularach (tsukishima?) daje radę, disujac resztę. Pozostali wydają się momentami aż nazbyt perfekcyjno­‑uprzejmo­‑mili.
  Dołóżmy do tego ze w serii nie ma żadnej dobrej kobiecej postaci, menadżerka klubu to typowa „ładna buzia” praktycznie się nie odzywa, nic nie robi, nie am charakteru czy oznak osobowości i wszyscy się tylko zachwycają jaka to jest piękna i jakby chcieli z nią chodzić… niczym trofeum.

  I że niby realizm? Nie jest to co prawda Prince of tennis ale, bohater skaczący prawie ponad siatkę (ze swoim niskim wzrostem), podanie wymierzone co do milimetra i dobijanie z zamkniętymi oczami. Do tego w najnowszych rozdziałach zaczęli wchodzić w zone :)

  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Kanivaru 23.08.2014 18:08
  Wydrukuję i oprawię sobie tę recenzję, przysięgam. :^
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime